Naukowcy PŁ autorami najczęściej cytowanego artykułu z dyscypliny naukowej energetyka

W rankingu najczęściej cytowanych artykułów naukowych z afiliacją Polski z dyscypliny naukowej energy (energetyka) na pierwszym miejscu znalazł się artykuł naukowców z Instytutu Biochemii Technicznej PŁ: Mirosławy Szczęsnej-Antczak, Anety Kubiak, Tadeusza Antczaka, Stanisława Bieleckiego pt. „Enzymatic biodiesel synthesis – Key factors affecting efficiency of the process” zamieszczony w międzynarodowym czasopiśmie Renewable Energy vol.34 (2009) wydawnictwa Elsevier.
Ranking objął 436 artykułów naukowych opublikowanych w 2009 roku i indeksowanych w bazie Scopus. Cytowania zostały zliczone za okres od 1 stycznia 2009 r. do 18 listopada 2010 r.
(Źródło: Wybrane rankingi publikacji naukowych z  afiliacją Polski: Raport analityczny, autor: Wojciech M. Budzianowski, Politechnika Wrocławska)

Data dodania:2011-01-11
Anna Boczkowska