Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Nauka movi(e) - kontynuacja cyklu od styczniaZa nami pierwszy sezon popularnonaukowego cyklu "Nauka movi(e)". Druga odsłona filmów oraz artykułów promujących naukę i badania na PŁ będzie miała premierę 3 stycznia 2018 r.

 

W pierwszym sezonie "Nauka movi(e)" ukazało się 18 materiałów z naukowcami i studentami Politechniki Łódzkiej w roli głównej. W filmach i wywiadach prasowych bohaterowie opowiadali o innowacyjnych projektach naukowych, które realizują na uczelni. Cykl popularyzujący naukę spotkał się z dużym zainteresowaniem, dlatego będzie kontynuowany.

 

W tej chwili trwają przygotowania do kolejnych rozmów, które pojawią się w odświeżonej formule na stronie internetowej PŁ w styczniu 2018 roku. "Nauka movi(e)" niezmiennie będzie miała premiery w środy, na zmianę artykułu oraz filmu, prezentując najciekawsze badania prowadzone na Politechnice Łódzkiej. 

 

Cykl Politechniki Łódzkiej został doceniony w przez Wydawnictwo Edukacyjne Perspektywy. "Nauka movi(e)" zdobyła 2. miejsce w kategorii content marketing w konkursie Genius Universitatis.

 

Wszystkie dotychczas opublikowane materiały dostępne są tutaj. Choć bohaterów różnią dyscypliny oraz doświadczenia, to łączy ich miłość do nauki. A dlaczego warto być naukowcem? Odpowiedzi w filmiku poniżej: 

 


Data dodania:2017-09-11
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE