Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

NAUCZYCIELE I TRENERZY

A+ / A-


Kontakt do nauczycieli i trenerów Centrum Sportu PŁ.

 

mgr Jerzy Baykowski - jerzy.baykowski@p.lodz.pl

trener sekcji judo kobiet 

 

mgr Sławomira Bergmanslawomira.bergman@p.lodz.pl

 

mgr Teresa Biela - Jesionowska - teresa.biala-jesionowska@p.lodz.pl

 

mgr Rafał Bieniek - rafal.bieniek@p.lodz.pl

trener sekcji lekkoatletyki - skoki

 

mgr Monika Boruch - monika.boruch@p.lodz.pl

trener sekcji aerobiku sportowego

 

mgr Ewa Brochocka - ewa.brochocka@p.lodz.pl

 

mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska - katarzyna.bujacz-kaczmarska@p.lodz.pl

 

mgr Agata Czarnecka - agata.czarnecka@p.lodz.pl

 

mgr Gabriel Kabza - gabriel.kabza@p.lodz.pl

trener sekcji lekkoatletyki - biegi

 

mgr Mariusz Koralewski - mariusz.koralewski@p.lodz.pl

 trener sekcji piłki siatkowej kobiet

 

mgr Adam Kula - adam.kula@p.lodz.pl

trener sekcji lekkoatletyki - rzuty

 

mgr Marcin Laśkiewicz - marcin.laskiewicz@p.lodz.pl

trener sekcji trójboju siłowego

 

mgr Joanna Lipińska - joanna.lipinska@p.lodz.pl

 

mgr Aneta Ławska - anata.lawska@p.lodz.pl

trener sekcji tenisa ziemnego

 

mgr Tomasz Melka - tomasz.melka@p.lodz.pl 

trener sekcji pływackiej

 

mgr Piotr Milbrandt - piotr.milbrandt@p.lodz.pl

 

mgr Tomasz Piasecki - tomasz.piasecki@p.lodz.pl

trener sekcji judo mężczyzn

 

mgr Piotr Piotrowski - piotr.piotrowski@p.lodz.pl

trener sekcji piłki siatkowej mężczyzn

 

mgr Marcin Skrydalewicz - marcin.skrydalewicz@p.lodz.pl

trener sekcji futsalu kobiet

 

mgr Andrzej Stawowski - andrzej.stawowski@p.lodz.pl

 

mgr Marek Stępniewski - marek.stepniewski@p.lodz.pl

 trener sekcji piłki ręcznej kobiet i mężczyzn

 

mgr Sławomir Ścieszko - slawomir.scieszko@p.lodz.pl

 trener sekcji piłki nożnej/futsalu

 

mgr Pawel Wlazło - pawel.wlazlo@p.lodz.pl

 

mgr Paweł Wójcik - pawel.wojcik@p.lodz.pl

trener sekcji koszykówki mężczyzn

 

mgr Daiva Jodeikaite - daiva.jodeikaite@p.lodz.pl

trener sekcji koszykówka kobiet 


Data dodania:2015-12-10
Data aktualizacji2017-09-21

Wprowadzone przez:
Małgorzata Woźniak,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE