Najlepsi nauczyciele na PŁ w mijającym roku

Podczas podsumowania rocznej dzialalności Samorządu Studenckiego PŁ, we wtorek (18 grudnia), uroczyście zostały ogłoszone wyniki konkursu na Najlepszego Nauczyciela roku akademickiego 2017/2018. Specjalny tytuł Przyjaciela Samorządu otrzymał prof. Sławomir Wiak - rektor PŁ.

Rektor PŁ, prof. S.Wiak otrzymał tytuł Przyjaciela Samorządu Studenckiego PŁ. foto. Klub Fotograficzny

Co roku studenci PŁ, w dobrowolnym głosowaniu, oceniają w ankietach swoich wykładowców m.in. za ich zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy. Tegoroczna lista zwycięzców przedstawia się następująco w poszczególnych jednostkach.

Wydział Mechaniczny  - dr Marek Małolepszy
 Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki - dr inż. Piotr Amrozik
 Wydział Chemiczny - dr inż. Andrzej Żarczyński
 Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów - dr Michał Puchalski
 Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności - dr inż. Katarzyna Dems - Rudnicka
 Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska - dr inż. Michał Gajdzicki
 Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej - dr inż. Kamil Stokfiszewski
 Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji - dr inż. Grzegorz Bogusławski
 Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska - dr Bożena Świątek
 Kolegium Logistyki - dr Anita Fajczak-Kowalska
 Kolegium Gospodarki Przestrzennej - dr Elżbieta Galewska
 Centrum Językowe  - mgr Robert Pawłowski
 Centrum Kształcenia Międzynarodowego - dr inż. Witold Walas

Organizatorem konkursu na Najlepszego Nauczyciela jest Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej.

Data dodania:2018-12-19
Małgorzata Trocha
Podsumowanie roku działalności Samorządu Studenckiego PŁ i rozstrzygnięcie konkursu na Najlepszego Nauczyciela w PŁ. Foto. Klub Fotograficzny PŁ