Nagroda NOT czeka na autora najlepszej pracy dyplomowej w PŁ

Konkurs na najlepszą magisterską pracę dyplomową w Politechnice Łódzkiej ogłasza Łódzka Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Ostateczny termin zgłoszenia to 20 września br.

Zgłoszona praca ma spełniać określone wymogi: powinna być wykonana w terminie i obroniona w ostatnim roku, pomiędzy 20 września 2017, a 20 września 2018, z bardzo dobrym wynikiem. Jej tematyka ma być przydatna dla gospodarki. Do pracy należy załączyć opinię promotora i recenzenta oraz zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające termin obrony.

Prace przyjmuje przewodniczący komisji - dr inż. Adam Rylski (adam.rylski@p.lodz.pl) w budynku Fabryki Inżynierów XXI w., p. 306. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 września br. Nagroda dla zwycięzcy to 2500 PLN oraz 1500 PLN dla promotora.

Data dodania:2018-09-12
Plakat - konkurs NOT 2018