Nagroda NOT czeka na autora najlepszej pracy dyplomowej w PŁ

Konkurs na najlepszą magisterską pracę dyplomową w Politechnice Łódzkiej ogłasza Łódzka Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Ostateczny termin zgłoszenia to 15 września br.

Zgłoszona praca ma spełniać określone wymogi: powinna być wykonana w terminie i obroniona w ostatnim roku, pomiędzy 23 września 2016, a 15 września 2017, z bardzo dobrym wynikiem. Jej tematyka ma być przydatna dla gospodarki. Do pracy należy załączyć opinię promotora i recenzenta oraz zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające termin obrony.

Prace przyjmuje przewodniczący komisji - dr inż. Adam Rylski (adam.rylski@p.lodz.pl) w budynku Fabryki Inżynierów XXI w., p. 306. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 września br. Nagroda dla zwycięzcy to 2500 PLN oraz 1500 PLN dla promotora.

Data dodania:2017-09-06
Małgorzata Trocha