Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”

Do 30 września można zgłaszać kandydatury do tegorocznego Konkursu Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

Konkurs Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego - Biznes na plus

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek regionu, osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty, cieszą się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego. Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były podmioty, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy.

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur poprzez stronę internetową w 5 kategoriach:

•  Świadomi w biznesie- Nagroda Publiczności
  •  Debiut Roku
  •  Lider Innowacji
  •  Edukacja dla Biznesu
  •  Projekt przyszłości

Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest województwo łódzkie.

Data dodania:2020-08-11
Małgorzata Trocha