Nabór wniosków o uzyskanie rekomendacji rektora PŁ w projekcie "MIA100KAMIENIC"

Do 21 października można składać wnioski o rekomendację rektora PŁ do kolejnej edycji programu "Mia100kamienic”, tj. wynajmu lokalu mieszkalnego absolwentom i studentom ostatniego roku studiów łódzkich uczelni.

Uprawnionymi do złożenia wniosku są:

• studenci ostatniego roku szkół wyższych w Łodzi oraz absolwenci szkół wyższych w Łodzi rekomendowani przez rektora uczelni, lub osobę przez niego upoważnioną, którzy w dacie złożenia wniosku nie ukończyli 30 roku życia;
  • studenci i absolwenci łódzkich szkół wyższych, którzy chcą zamienić dotychczas zajmowany lokal mieszkalny wynajmowany na czas trwania stosunku pracy na inny lokal, którego najem jest związany ze stosunkiem pracy

którzy zamieszkują i pracują na terenie Miasta Łodzi.

Prośba o udzielenie rekomendacji Rektora (wg załączonego wzoru) wraz z podaną wyżej dokumentacją powinna zostać złożona w Dziale spraw studenckich, w pokoju 103 do pani Anny Szymańskiej, w podpisanej teczce w nieprzekraczalnym terminie 21 października 2019 roku Udzieloną rekomendację rektora wnioskodawca odbierze osobiście w miejscu złożenia prośby 25 października 2019 roku.

Szczegółowe zasady udzielania rekomendacji Rektora PŁ znajdują się w załączniku.

Po uzyskaniu rekomendacji rektora kandydat składa właściwy wniosek (o oddanie w najem lokalu mieszkalnego) wraz z wymaganymi dokumentami w Kancelarii Zarządu Lokali Miejskich przy ul. al. Kościuszki 47 w Łodzi, w terminie do 31 października 2019 r.

Szczegółowe informacje o programie można uzyskać na stronie www.zlm.lodz.pl oraz pod numerem telefonu 42 628-70-99.

Data dodania:2019-10-11
Agnieszka Garcarek-Sikorska