Na PŁ wystawa Bogumiła Gardolińskiego

Galeria Biblio-Art w Bibliotece Politechniki Łódzkiej zaprasza 4 marca (środa) o godz. 13.00 na wernisaż wystawy malarstwa Bogumiła Gardolińskiego, zatytułowanej "Ponad i poza".

Zaproszenie na PŁ na wernisaż malarstwa Bogumiła Gardolińskiego

Bogumił Gardoliński jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu, Wydziału Malarstwa, Grafiki i Rzeźby, ze specjalnośćią malarstwo. Studiował w Academie voor Beeldende Kunst Enschede w Holandii (1996 r.). Ma na swoim koncie udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Artysta mieszka i tworzy w Kutnie.

Ekspozycje malarsatwa B. Gardolińskiego będzie można oglądać do 24 marca. Galeria Biblio-Art mieści się w Bibliotece Politechniki Łódzkiej, ul. Wólczańska 223 (I piętro).

Data dodania:2020-02-19
Małgorzata Trocha