Na PŁ spotkanie z prof. Andrzejem Blikle

Profesor nauk matematycznych, informatyk -  Andrzej Blikle spotka się z pracownikami i studentami PŁ. - Zapraszamy na dawkę wiedzy popartą wieloletnim doświadczeniem -  zachęca Biuro Karier PŁ, organizator spotkania.

Spotkanie z prof. A. Blikle odbędzie się 20 marca (wtorek) o godz. 12.15 w sali kinowej, Centrum Technologii Informatycznych PŁ (Budynek B-19, ul. Wólczańska 217/223). Tematem wystąpienia będzie "Samoorganizacja procesowa" - sytem zarządzania wiedzą i jakością, w modelu  funkcjonowania organizacji  turkusowych.

Prof. A. Blikle specjalizuje się w szkoleniach i wdrożeniach z zakresu zarządzania kompleksową jakością (TQM); tematyce turkusowych organizacji oraz procesowego zarządzenia wiedzą i jakością; systemach motywacyjnych, jak i komunikacji w biznesie.

Profesor jest  członkiem Europejskiej Akademii Nauk (Academia Europaea). Wykładał m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, Berkeley University (USA), Kopenhagen University i Technical University of Denmark (DK), Linkoping University (S). Zajmuje drugie miejsce wśród liderów firm w rankingu „Kogo słucha biznes”; czwarte miejsce w rankingu „Kogo słuchają polscy liderzy” 2012 w kategorii „Doradcy biznesu”. Posiada tytuł „Człowieka Jakości Roku 2010”. Jest autorem najlepszego poradnika ekonomicznego w konkursie Economicus 2015.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, prosimy o rezerwację miejsca na stronie https://adm.edu.p.lodz.pl/mod/reservation/view.php?id=2056

Data dodania:2018-03-05
Małgorzata Trocha
Budynek Centrum Technologii Informatycznych PŁ.