75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Na PŁ spotkanie z legendami futboluMiasto Łódź, Politechnika Łódzka i Polski Związek Piłki Nożnej zapraszają pracowników i studentów na wyjątkowe spotkanie z Prezesem Zbigniewem Bońkiem i Fernando Morientesem!

 

Zapraszamy na Politechnikę Łódzką na spotkanie z dwiema legendami światowego futbolu, we wtorek, 16 kwietnia, o godzinie 11:30 w Sali Widowiskowej Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a.

 

Zbigniew Boniek na Politechnice Łódzkiej

- Tematem spotkania będą rozpoczynające się, już za niespełna półtora miesiąca, Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 z udziałem 24 reprezentacji z całego świata. Na stadionie w Łodzi przy Al. Piłsudskiego 138 odbędzie się aż 10 meczów, w tym mecz otwarcia, spotkania grupowe reprezentacji Polski oraz wielki finał! - informuje Mariusz Łysio, pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. Przygotowań Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. - Serdecznie zapraszamy i jednocześnie zachęcamy do zakupu biletów na spotkania rozgrywane w Łodzi, ale również w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie i Tychach.


Więcej informacji na stronie UMŁ.


Data dodania:2019-04-12
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Zbigniew Boniek na Politechnice Łódzkiej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE