75lat.p.lodz.pl

Na PŁ spotkanie z legendami futbolu

Miasto Łódź, Politechnika Łódzka i Polski Związek Piłki Nożnej zapraszają pracowników i studentów na wyjątkowe spotkanie z Prezesem Zbigniewem Bońkiem i Fernando Morientesem!

Zapraszamy na Politechnikę Łódzką na spotkanie z dwiema legendami światowego futbolu, we wtorek, 16 kwietnia, o godzinie 11:30 w Sali Widowiskowej Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a.

Zbigniew Boniek na Politechnice Łódzkiej

- Tematem spotkania będą rozpoczynające się, już za niespełna półtora miesiąca, Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 z udziałem 24 reprezentacji z całego świata. Na stadionie w Łodzi przy Al. Piłsudskiego 138 odbędzie się aż 10 meczów, w tym mecz otwarcia, spotkania grupowe reprezentacji Polski oraz wielki finał! - informuje Mariusz Łysio, pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. Przygotowań Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. - Serdecznie zapraszamy i jednocześnie zachęcamy do zakupu biletów na spotkania rozgrywane w Łodzi, ale również w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie i Tychach.

Więcej informacji na stronie UMŁ.

Data dodania:2019-04-12
Zbigniew Boniek na Politechnice Łódzkiej