75lat.p.lodz.pl

Na PŁ spotkanie z konsulem ambasady USA w Polsce

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Camp Counselors USA-Poland - partner Departamentu Stanu oraz Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) Politechniki Łódzkiej zapraszają 12 listopada (wtorek) o godz. 11.30 na spotkanie z przedstawicielem Ambasady USA w Polsce.

Plakat na spotkanie z konsulem USA na PŁ

Podczas spotkania konsul Justin Door omówi trzy tematy istotne dla studentów: programy wakacyjnej wymiany kulturowej w USA, niekolidujące z zajęciami w roku akademickim; możliwości studiowania oraz zniesienie wiz turystycznych, czyli jak podróżować do USA. Odpowie także na wszelkie pytania, które mogą być zadawane także w języku polskim.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kształcenia Międzynarodowego - IFE, ul.Żwirki 36, w Auli IFE, 1 piętro, budynek A16. Wstęp wolny.

Justin Door jest dyplomatą w randze Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Pochodzi z Michigan. Pracował 6 lat w przemyśle satelitarnym jako Flight Controller for the International Space Station. Posiada Master of Business Administration z uczelni Virginia Tech oraz Master of Science in Astronautical Engineering z University of South California. Od roku przebywa w Polsce, gdzie zajmuje się m.in. rozpatrywaniem wniosków wizowych oraz spotkaniami na uczelniach wyższych i w szkołach średnich.

W spotkaniu będą także uczestniczyć: Bożena Magdziak z sekcji konsularnej Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Krzysztof Guzenda - ambasador programów wakacyjnych, Camp Counselors USA - Poland.

Data dodania:2019-10-31
Plakat na spotkanie z konsulem USA na PŁ