Na PŁ seminarium o perspektywach rozwoju energetyki jądrowej

Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ zaprasza na kolejne Otwarte Seminarium Naukowe Człowiek-Biznes-Technologie. Najbliższy wykład „Perspektywy rozwoju energetyki jądrowej - wnioski dla Polski” wygłosi prof. dr hab. Andrzej Szablewski, 13 grudnia (czwartek) o godz. 18.00, w budynku Lodexu (B-9), ul. Wólczańska 226, sala 418.

Prof. dr hab. Andrzej Szablewski od 30 lat zajmuje się problematyką rynkowej transformacji sektorów sieciowych, ze szczególnym uwzględnieniem sektorów energetycznych. Przez wiele lat pracę naukowo-badawczą łączył z działalnością ekspercko-doradczą na rzecz różnych instytucji publicznych. Był m.in. doradcą Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, doradcą Sekretarza Komitetu Integracji Europejskiej oraz doradcą ds. bezpieczeństwa energetycznego Premiera RP.

Plakat na seminarium na PŁ z prof. Andrzejem Szablewskim

Data dodania:2018-12-07