Na PŁ seminarium naukowe Człowiek-Biznes-Technologie

Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji (ZIP) PŁ zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Otwartych Seminariów Naukowych Człowiek-Biznes-Technologie. Najbliższe spotkanie z dr. hab. Krzysztofem Sołoduchem, prof. WAT, jest zatytułowane „Zjawisko przedniej asymetrii oraz system rozpoznawania wyrazów mimicznych jako podstawa automatyzacji badania ukrytych postaw poznawczych” i odbędzie się 10 stycznia (czwartek) o godz. 16.00, w budynku Lodexu B9, ul. Wólczańska 215, sala 418.

- W wyniku  przeprowadzonego  rozumowania zaprezentowany zostanie projekt nowoczesnej neuromaszyny, której budowa daje nadzieję na przełamanie paradygmatu tzw. socjologii deklaratywnej w badaniach opinii publicznej oraz uchwycenia ukrytych, zachodzących bez reprezentacji postaw poznawczych respondentów, co pozwala na obniżenie ryzyka podejmowania decyzji zarządczych - informuje dr hab. wyjaśnia dr hab. Edyta Pietrzak z Wydziału ZIP PŁ, organizatorka cyklu.

Krzysztof Sołoducha – dr hab. filozofii, pracownik naukowy i dydaktyk w zakresie filozofii, filozofii informatyki i komunikacji marketingowej. Studiował filozofię i ekonomię w Lublinie, Warszawie, Bochum i Londynie. Pracuje jako profesor nadzwyczajny w Zakładzie Nauk Humanistycznych, Instytutu Organizacji i Zarządzania Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Plakat na seminarium na PŁ - dr hab. Krzysztof Sołoducha

Data dodania:2019-01-04