Ogłoszenie wyników Rankingu Perspektyw na PŁ

Fundacja Edukacyjna Perspektywy po raz 23. opublikowała ranking liceów i techników. Politechnika Łódzka, jako partner tego wydarzenia, zaprasza na uroczystość ogłoszenia TOP 10 - najlepszych szkół w województwie łódzkim.

Grafika do Rankingu liceów i techników Fundacji Edukacyjnej PerspektywyJuż w najbliższy piątek, 12 lutego o godz. 12:00, podczas specjalnej gali przedstawimy po 10 najlepszych liceów i techników z naszego regionu. Uroczystość będzie miała charakter zdalny. Transmisja będzie prowadzona na żywo z Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu”. Można będzie ją oglądać na stronie PŁ i na politechnicznym Facebooku.

Wyniki ogłoszą JM Rektor PŁ, prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik oraz prorektor ds. kształcenia, dr hab. inż. Andrzej Romanowski, prof. PŁ. Z dyrektorami placówek, które znalazły się w pierwszej trójce Rankingu Liceów oraz Rankingu Techników, przewidziane są łączenia online. Spotkanie poprowadzi inż. Kinga Baryga, studentka PŁ na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji, reporterka Radia ESKA. Galę uświetni wykład dr inż Katarzyny Dems-Rudnickiej z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki pt. "Numer PESEL, kod kreskowy, kod QR - ile w nich matematyki?".

Data dodania:2021-02-09
Małgorzata Trocha