O innowacyjnych technologiach na PŁ

W Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10) odbędzie się spotkanie w ramach KIS Technology Open Day, którego motywem przewodnim będą innowacyjne technologie. Zapraszamy na PŁ we wtorek, 20 marca.

Wydarzenie, którego organizatorami są: Centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej Sp. z o.o. oraz Centrum Współpracy z Gospodarką, Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni dla świata nauki i biznesu.

- Będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą technologiczną Politechniki Łódzkiej, wzięcia udziału w wykładach zaproszonych gości, a także wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy podczas panelu networkingowego - informują organizatorzy.

Partnerami wydarzenia KIS Technology Open Day - Innowacyjne Technologie są: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Business Centre Club.

Zaproszenie wraz z agendą spotkania oraz mapką dojazdu dostępne są w załącznikach.  Dla uczestników spotkania udostępniony będzie bezpłatny parking przyległy do Zatoki Sportu, należy tylko zgłosić przy wjeżdzie fakt udziału w konferencji nauka-biznes.

Data dodania:2018-03-02
O  innowacyjnych technologiach na PŁ