Na PŁ Forum Organizacji Młodzieżowych Wspólnie dla Przyszłości

Budynek Trzech Wydziałów – Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ (ul. Wólczańska 215) będzie miejscem dyskusji IV Forum Organizacji Młodzieżowych „Wspólnie dla Przyszłości”.

Trzydniowe wydarzenie rozpoczynające się w piątek, 14 września, ma charakter szkoleniowo-edukacyjny. Po otwarciu Forum o godz. 16:30 odbędzie się panel dyskusyjny „Konstytucja dla Nauki” z udziałem wiceprezesa Rady Ministrów, ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina i rektora Politechniki Łódzkiej prof. Sławomira Wiaka.

W sobotę (15.09) gościem honorowym będzie wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński. Oprócz paneli organizatorzy przewidzieli także część warsztatową. Zainteresowani będą mogli podnieść swoje umiejętności między innymi z zarządzania projektami, budowania zespołu, kształtowania postaw liderskich, fundraisingu, kreowania wizerunku czy pokonywania trudności podczas wstąpień publicznych.

Program Forum wraz z innymi informacjami dostępny jest na stronie: www.wspolniedlaprzyszlosci.pl a także na wydarzeniu na Facebook’u.

Data dodania:2018-09-13