75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Na PŁ finał Olimpiady LangtechW sobotę (9.11) poznamy zwycięzców pierwszej edycji Olimpiady LANGTECH organizowanej przez Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej. Do sprawdzianu wiedzy przystąpiło ponad 600 uczniów z 35 szkół ponadgimnazjalnych.

 

logo langtech

Olimpiada Języka Angielskiego z elementami technicznymi dla szkół średnich LANGTECH to nowa inicjatywa Politechniki Łódzkiej, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli.

 

Do etapu wewnątrzszkolnego zgłosiło się 617 uczniów z 35 szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego, ale także z Gdańska. Do finału zakwalifikowało się 120 osób reprezentujących 21 szkół. Tym razem uczestnicy będą musieli zmierzyć się ze specjalistycznym słownictwem technicznym w języku angielskim.

 

Po napisaniu testu na uczniów będzie czekał poczęstunek oraz wiele atrakcji m.in. w Zatoce Sportu PŁ. Nauczyciele będą mogli skorzystać ze szkoleń dydaktyczno-metodycznych przygotowanych przez pracowników Centrum Językowego PŁ.

 

Po południu, podczas uroczystości w Centrum Technologii Informatycznych, przy ul. Wólczańskiej 217/223, zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczone dyplomy i liczne nagrody ufundowane przez sponsorów.

 

 


Data dodania:2019-11-08
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Budynek  Centrum Technologii Informatycznych PŁ

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE