Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Na PŁ 2. edycja Olimpiady LangTech - onlineCentrum Językowe Politechniki Łódzkiej organizuje drugą edycję Olimpiady języka angielskiego z elementami technicznymi LangTech 2021. Tym razem wydarzenie odbędzie się na platformie internetowej PŁ. Na zwycięzców czekają tablety i inne atrakcyjne nagrody.

 

Logo olimpiady języka angielskiego Lang TechPo ubiegłorocznym olbrzymim zainteresowaniu Olimpiadą, w której wzięło udział 600 uczestników, PŁ przygotowała drugą edycję dla uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają w rekrutacji na studia w Politechnice Łódzkiej 100 proc punktów z języka angielskiego.


- Olimpiada wypełnia potrzebę przygotowania się do studiów, a mówiąc bardziej generalnie do dobrego startu w przyszłe życie. Politechnika Łódzka, zachęcając do rywalizacji chce wesprzeć uczniów w ich staraniach do wejścia na wyższy poziom znajomości języka angielskiego. Rozumiemy przy tym ambicje młodych ludzi w dążeniu do tego, aby znaleźć potwierdzenie własnych umiejętności i pasji – mówi rektor prof. Krzysztof Jóźwik, który objął LangTech 2021 honorowym patronatem.


Ze względu na pandemię Olimpiada LangTech 2021 przebiega w tym roku jednoetapowo na platformie internetowej PŁ - infimat.p.lodz.pl. Rejestracja potrwa do 15 lutego. Finał odbędzie się w piątek 19 marca o godz. 9.00. Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie Olimpiady.


Patronatem honorowym Olimpiadę Lang Tech 2021 objęli również: Wojewoda Łódzki, Prezydent Miasta Łodzi oraz Kuratorium Oświaty.


Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej gwarantuje wysoki poziom nauczania - posiada akredytację Stowarzyszenia EAQUALS. To prestiżowy Certyfikat Jakości Kształcenia Językowego, który PŁ otrzymała jako pierwsza uczelnia techniczna w Polsce.


Data dodania:2021-01-07
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Budynek Centrum Językowego PŁ, fot. arch. PŁ

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE