Możliwość elektronicznego zapisu wizyt w Sekcji Obsługi Świadczeń PŁ

Miło nam poinformować, że wychodząc naprzeciw potrzebom studentów, Sekcja Obsługi Świadczeń wdrożyła możliwość elektronicznego zapisu wizyt.

Dzięki wprowadzeniu systemu kolejkowego studenci mogą zarezerwować wizytę w Sekcji za pośrednictwem internetu.

Rezerwacji można dokonać za pomocą poniższego linku na 7 dni wcześniej. Zapraszamy wszystkich studentów i uczestników studiów doktoranckich do korzystania z tej funkcjonalności.

Adres elektronicznego portalu rezerwacji: Rezerwacje Sekcji Obsługi Świadczeń.

Przypominamy, że Sekcja Obsługi Świadczeń zlokalizowana jest na IV piętrze budynku wydziału Technologii Materiałowej i Wzornictwa Tekstyliów, przy ul. Żeromskiego 116, Budynek A33, wejście klatka E (lewe skrzydło).

Informujemy, że na wizytę należy przybyć przed umówioną godziną oraz potwierdzić rezerwację w automacie biletowym. Spóźnienie kasuje dokonaną rezerwację.

Zapraszamy.

Zespół Sekcji Obsługi Świadczeń