Miniatury życzeń świątecznych i noworocznych na PŁ

Galeria Biblio-Art w Politechnice Łódzkiej zaprasza na wystawę Grafiki niecodzienne, na której są zaprezentowane miniatury życzeń świątecznych i noworocznych przygotowane przez 24 łódzkich twórców. W poniedziałek, 17 grudnia, odbyło się spotkanie z autorami (fotorelacja).

Plakat wystawy Grafiki niecodzienne w Galerii Biblio-Art na PŁ

Na wystawie w Biblio-Art zobaczymy prace znanych i cenionych łódzkich artystów: Andrzeja Bartczaka, Piotra Ciesielskiego, Stanisława Fijałkowskiego, Oskara Gorzkiewicza, Alicji Habisiak-Matczak, Damiana Idzikowskiego, Dariusza Kaca, Magdaleny Kacperskiej, Witolda Kalińskiego, Tomasza Kawełczyka, Ewy Latkowskiej-Żychskiej, Marzeny Łukaszuk, Tomasza Matczaka, Lesława Miśkiewicza, Zdzisława Olejniczaka, Joanny Paljochy, Marka Saka, Magdaleny Soboń, Piotra Stachlewskiego, Wawrzyńca Strzemiecznego, Witolda Warzywody, Danuty Wieczorek, Krzysztofa Wieczorka, Katarzyny Zimnej.

Wystawa będzie czynna do 14 stycznia 2019.

Data dodania:2018-12-11
Małgorzata Trocha