Mikołajkowy Dzień Otwarty w Zatoce Sportu PŁ

W niedzielę 9 grudnia Zatoka Sportu PŁ zaprasza wszystkich chętnych na Mikołajkowy Dzień Otwarty! Wstęp jest bezpłatny, a program wydarzenia jest bardzo bogaty i oferuje atrakcje dla dzieci oraz dorosłych.

Wśród wielu możliwości spędzenia czasu w Zatoce Sportu PŁ jest m.in. doskonalenie techniki pływania, zabawy z animatorami dla dzieci w wieku 3-13 lat na wypłyconym basenie, aquafitness, a w strefie suchej: rodzinny trening ogólnosportowy, badminton, spotkanie z ekspertką od żywienia, twórcami lokalizatora dla nurków oraz pływaczką uprawiającą ten sport na na wodach otwartych.

Specjalną Mikołajkową ofertę przygotowały firmy działające w Zatoce Sportu PŁ: Centrum Wspinaczkowe „Fiord”, Fit Fabric, Muzeum Sportu i restauracja „Zatoka Smaku”.

Szczegóły dotyczące harmonogramu i zapisów znajdują się na stronie https://www.zatokasportu.pl/pl/dzien-otwarty-w-zatoce-sportu-pl-zapisy

Ewa Chojnacka, rzecznik prasowy

informacje dla prasy