Mikołajkowe atrakcje w Zatoce Sportu PŁ

Politechnika Łódzka specjalnie na Mikołajki przygotowała mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy w niedzielę, 9 grudnia, do Zatoki Sportu PŁ na wyjątkowe zajęcia sportowe oraz na ciekawe spotkania z ekspertami naukowymi  PŁ. Będzie też możliwość zwiedzenia tajemniczej, podziemnej strefy nowoczesnego basenu.

Plakat - Dzień Otwarty w Zatoce Sportu PŁ

Dzień Otwarty Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej będzie idealną okazją do poznania i spróbowania swoich sił we wszystkich strefach: pływalni, badmintonie, ściance wspinaczkowej, w Fit Fabric oraz w grach i zabawach w hali sportowej. Korzystanie z nich przez cały dzień – od 7:00 do 21:00 – będzie bezpłatne.

Na pływalni Zatoki Sportu PŁ można będzie wziąć udział w specjalnie zorganizowanych zajęciach obejmujących: naukę oraz doskonalenie pływania niezależnie od wieku, zabawy z animatorami dla dzieci w wieku 3-13 lat na wypłyconym basenie oraz aquafitness, czyli aerobik w wodzie. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: zapisy@zatokasportu.pl, podając imię i nazwisko, rodzaj zajęć oraz godzinę. Szczegółowy harmonogram imprez.

Rezerwacja jest konieczna także na badmintona. Zapisy w tym przypadku prowadzi Biuro Obsługi Klienta zarówno telefonicznie – 42 631 29 77 – jak i poprzez pocztę e-mail: bok@zatokasportu.pl.

Zajęcia w hali sportowej Zatoki Sportu odbywać się będą bez zapisów w godzinach 10:00-13:45. Będzie to ogólnorozwojowy trening dla dzieci z naciskiem na gry zespołowe, prowadzony przez animatorów z firmy Przedszkoliada.pl. Można będzie także zobaczyć podziemny system oczyszczania wody basenowej, a w salach konferencyjnych spotkać ciekawych gości związanych z Politechniką Łódzką – sportowców, wynalazców oraz ekspertów ds. żywienia.

W Dzień Otwarty włączyły się także firmy działające w Zatoce Sportu PŁ: Centrum Wspinaczkowe Fiord oraz Fit Fabric. Ścianka wspinaczkowa udostępni bezpłatne korzystanie z dwóch ścieżek, zaś Fit Fabric bezpłatne udostępni siłownię w godzinach otwarcia Zatoki Sportu PŁ. Oprócz tego przeprowadzi zajęcia z trenerem: o godzinie 10.00 -  Cross kids, zaś o 11.00 – budowanie pośladków.

Uczestników Dnia Otwartego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Dnia Otwartego Zatoki Sportu PŁ. Osoby, które nie podpiszą oświadczenia, nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach. Przypominamy również, że na terenie pływalni w Zatoce Sportu PŁ obowiązuje wyłącznie czysty sportowy strój kąpielowy, spełniający wymogi higieniczne oraz estetyczne.

Data dodania:2018-11-26
Zabawy w wodzie w Zatoce Sportu PŁ, foto. Archiwum PŁ