Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Międzynarodowy kongres: Perspektywy Women in Tech SummitDo 27 października można aplikować do Programu Mentoringowego Lean in STEM. To będzie już IV edycja.  

 

 

50 kobiet na Lean in STEM.

 

Ponad 50 wybitnych kobiety świata polskiego biznesu, prezeski największych korporacji technologicznych obecnych na naszym rynku, po raz kolejny dołączają do programu Lean in STEM, aby dzielić się ze studentkami, doktorantkami i absolwentkami swoim doświadczeniem, wizjami i poradami. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.leaninstem.pl/program-mentoringowy.

 

Inauguracja programu odbędzie się 27 listopada na prestiżowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit. Oczy technologicznego świata skupią się na Warszawie, która będzie gospodarzem międzynarodowego kongresu "Perspektywy Women in Tech Summit”. To największe w Europie wydarzenie dedykowane kobietom w IT i TECH będzie miejscem spotkania ponad 1000 utalentowanych kobiet i mężczyzn w branży technologicznej, w tym najwyższej rangi przedstawicielek światowych koncernów i instytucji.  Studentki mogą aplikować o bezpłatny bilet na dwa dni konferencji.

 

leaninstem-inauguracja - plakat

 

Więcej informacji o konferencji.


Data dodania:2018-10-11
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Plakat na konferencję Perspektywy Women in Tech Summit

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE