Międzynarodowy kongres: Perspektywy Women in Tech Summit

Politechnika Łódzka jest partnerem akademickim międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit 2018.

Zaproszenie na konferencję Perspektywy Women in Tech Summit

Jak informują główni organizatorzy, Fundacja Edukacyjna Perspektywy,  27 i 28 listopada oczy technologicznego świata skupią się na Warszawie, która będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji. Wydarzenie powstaje we współpracy partnerskiej z największym na świecie stowarzyszeniem inżynierskim IEEE i firmami technologicznymi.

Women in Tech Summit  to największa w Europie impreza dedykowane kobietom w IT i TECH. Konferencja będzie miejscem spotkania ponad 1000 utalentowanych kobiet i mężczyzn w branży technologicznej, w tym najwyższej rangi przedstawicielek światowych koncernów i instytucji.

- Warszawskie wydarzenie stanie się centrum rozmowy o przyszłości technologicznej i społecznej świata oraz wkładzie kobiet w rozwój tych obszarów - informuje dr Bianka Siwińska z Perspektyw na stronie konferencji.

Politechnika Łódzka zaprezentuje się na specjalnym stoisku.

Więcej informacji o konferencji.

Data dodania:2018-10-11
Małgorzata Trocha