Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Komunikaty i aktualności - archiwum

2018-06-30

Studenci PŁ zaprojektowali chatboty dla Accenture

W ramach zajęć Modelowanie i analiza systemów informatycznych, studenci informatyki opracowali chatboty, czyli programy komputerowe prowadzące konwersację z użytkownikiem, pomocne w obsłudze sklepu internetowego. Projekty zostały zrealizowane jako element współpracy partnerów z Klastra ICT Polska Centralna - Politechniki Łódzkiej oraz firmy Accenture, giganta z sektora doradztwa i IT.
więcej
2018-06-05

Tubądzin Design Awards

Wystartowała druga edycja Tubądzin Design Awards (TDA) - międzynarodowego konkursu dedykowanego architektom i projektantom wnętrz. Potrwa on do 31 lipca 2018 r., a pula nagród wynosi 50 000 euro.
więcej
2018-06-03

Red Bull Tech Lab – szukamy młodych geniuszy

Red Bull Tech Lab to konkurs, który polega na zaprojektowaniu i skonstruowaniu urządzenia, które w krótkim czasie będzie umożliwiało schłodzenie puszki Red Bulla. Projekt skierowany jest do studentów uczelni. Konkurs objęty jest patronatem Forum Uczelni Technicznych oraz Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych. Pierwszy etap polegający na przesłaniu projektów trwa od dzisiaj do 3 czerwca.
więcej
2018-05-15

Programy stypendialne dla studentek

Fundacja Edukacyjna Perspektywy ruszyła z naborem do programu stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn, a także do programu mentoringowego IT for SHE. 
więcej
2018-04-30

Zaproszenie na konferencję ,,Bezpieczeństwo w inżynierii procesowej’’

Do 30 kwietnia można zgłaszać się do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiej: ,,Bezpieczeństwo w inżynierii procesowej’’.
więcej
2018-04-29

Ruszył plebiscyt radiowej Czwórki „Nieprzeciętni”

Rozpoczął się tegoroczny plebiscyt radiowej Czwórki „Nieprzeciętni”, do którego zaproszone są osoby między 18 a 35 rokiem życia, które w ciągu minionego roku zrobiły coś wyjątkowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 kwietnia. Rozstrzygnięcie akcji 21 czerwca.  
więcej

Strony

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE