Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Komunikaty i aktualności - archiwum

2017-12-31

Trwa rekrutacja do programu rozwojowego Corninga

Firma Corning poszukuje kandydatów do kolejnej edycji programu rozwojowego, w trakcie którego uczestnik pozna funkcjonowanie działów amerykańskiego przedsiębiorstwa i zdobędzie specjalistyczne umiejętności. Projekt jest skierowany do studentów wszystkich uczelni, którzy interesują się tematem łańcucha dostaw i znają język angielski.  
więcej
2017-12-11

Dzień otwarty w firmie EXACO

W ramach akcji "Poznaj łódzkich pracodawców" 11 grudnia odbędzie się dzień otwarty w firmie EXACO.  
więcej
2017-12-08

Nabór do Legii Akademickiej

Trwa nabór do pilotażowej edycji zajęć w ramach projektu ochotniczego szkolenia studentów Legia Akademicka.   Politechnika Łódzka jest jedyną uczelnią w...
więcej
W ub. roku minister Gowin wręczył nagrody najlepszym studentom PŁ. Fot. Archiwum PŁ.
2017-11-30

Jednorazowe stypendia naukowe dla studentów PŁ

Fundacja Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na stypendia naukowe, które mają charakter jednorazowej wypłaty w wysokości 5 000 zł, dla szczególnie uzdolnionych studentów Politechniki Łódzkiej.  
więcej
2017-11-30

Zaproszenie na kobiecy podwieczorek technologiczny

Już 30 listopada br. odbędzie się kolejna odsłona Kobiecych Podwieczorków Technologicznych. Tym razem spotykamy się w łódzkiej fabryce Gillette, największej na świecie fabryce P&G produkującej ostrza i maszynki do golenia.
więcej
2017-11-30

Konkurs fotograficzny PhotoChallenge 2017

Do 30 listopada studenci z całego świata mogą zgłaszać swoje fotografie do konkursu PhotoChallenge 2017. Tematem tegorocznej edycji jest girl power.  
więcej

Strony

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE