Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Komunikaty i aktualności - archiwum

Grafika do projektu Akademicka Szkoła Liderów
2019-08-18

Weź udział w projekcie Akademicka Szkoła Liderów

Akademicka Szkoła Liderów to projekt realizowany przez Fundację Politechniki Łódzkiej. Ma zachęcić młode osoby do działalności społecznej i studenckiej. Jest skierowany do studentów Politechniki Łódzkiej oraz do absolwentów szkół średnich, którzy w tym roku rozpoczną studia na PŁ.  
więcej
2019-08-16

Oferta Santander Universidades

Santander Universidades to jeden  z kluczowych projektów społecznego zaangażowania Santander Bank Polska oraz Grupy Santander.  
więcej
2019-06-30

Zaproszenie do badania EUROSTUDENT

Do 30 czerwca można wypełniać ankietę w ramach badania EUROSTUDENT. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią nt. studiowania.  
więcej
2019-06-13

Santander ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Yale University oraz Georgetown University

Do udziału w projekcie mogą aplikować studenci wszystkich uczelni na świecie, które biorą udział w programie Santander Universidades.
więcej
2019-06-09

Studenci PŁ wybiorą najlepszego pracodawcę

Do 9 czerwca można oddawać głosy w konkursie na najlepszego pracodawcę województwa łódzkiego według studentów Politechniki Łódzkiej.  
więcej
2019-06-05

„Symulacja w nauce i przemyśle” - seminarium dla studentów i pracowników PŁ

Serdecznie zapraszamy na seminarium otwarte ANSYS Academic Roadshow „Symulacja w nauce i przemyśle”. Podczas seminarium zostaną przybliżone możliwości, jakie otwiera wykorzystanie oprogramowania ANSYS. Przedstawione zostaną również zasady podłączenia się do licencji tego oprogramowania na Politechnice Łódzkiej.   
więcej

Strony

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE