Komunikaty i aktualności

2018-09-30

Komunikat ws. opłat za studia na PŁ

W załączeniu znajduje się komunikat prorektora ds. studenckich PŁ z 21 czerwca 2017 r. ws. opłat za usługi edukacyjne i inne usługi świadczone przez Politechnikę Łódzką w...
2018-09-30

Nabór wniosków o uzyskanie rekomendacji rektora PŁ w projekcie "MIA100KAMIENIC"

Od 20 listopada 2017 r. rusza nabór wniosków kolejnej edycji programu "Mia100kamienic”, tj. wynajmu lokalu mieszkalnego absolwentom i studentom ostatniego roku studiów łódzkich uczelni.
2018-10-20

Ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach

Fundacja Dobra Sieć zaprasza do skorzystania z ogólnopolskiego serwisu o stypendiach i konkursach – www.mojestypendium.pl
2018-07-31

Tubądzin Design Awards

Wystartowała druga edycja Tubądzin Design Awards (TDA) - międzynarodowego konkursu dedykowanego architektom i projektantom wnętrz. Potrwa on do 31 lipca 2018 r., a pula nagród wynosi 50 000 euro.
2018-04-30

Zaproszenie na konferencję ,,Bezpieczeństwo w inżynierii procesowej’’

Do 30 kwietnia można zgłaszać się do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiej: ,,Bezpieczeństwo w inżynierii procesowej’’.
2018-08-31

Oferta Santander Universidades

Od momentu uruchomienia Santander Universidades w Polsce minęło 6 lat. W ciągu tego czasu nawiązaliśmy współpracę z ponad 60 uczelniami wyższymi z największych ośrodków akademickich w kraju. Przynależność do Santander Universidades jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.