Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności - archiwum

Unihokej w Zatoce Sportu PŁ. foto. Archiwum PŁ
2019-01-13

W Zatoce Sportu PŁ mecze ekstraligi unihokeja

W najbliższy weekend (12-13 stycznia) w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10) zostanie rozegrany dwumecz Salming Ekstraligi Unihokeja pomiędzy AZS Politechnika Łódzka i TLU Kala Izolacje Toruń. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, zaś niedzielny o 12:00.  
więcej
Grafika na WOŚP na PŁ
2019-01-13

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Zatoce Sportu PŁ

Tegoroczny, 27. finał WOŚP zapowiada się wyjątkowo. Po raz pierwszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawita do Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej. W niedzielę, 13 stycznia, zapraszamy na dzień otwarty w Zatoce Sportu PŁ oraz na Motor Show do Hali EXPO, wydarzenia zorganizowane przez studentów Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji WZiIP (ul. Piotrkowska 266), gdzie mieści się sztab PŁ.  
więcej
Budynek Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ.
2019-01-12

Francja ważnym partnerem PŁ

Tradycją w International Faculty of Engineering (IFE) na Politechnice Łódzkiej stały się coroczne spotkania pod nazwą Journée Campus France, promujące frankofonię wśród studentów i uczniów łódzkich szkół. IFE, jako jedyna uczelnia w regionie, kształci inżynierów na studiach Gestion et technologie prowadzonych w języku francuskim.  
więcej
Podczs podpisania umowy - od lewej minister cyfryzacji - M.Zagórsk, W.Szajnar, prof. S.Wiak - rektor PŁ
2019-01-10

PŁ liderem projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Rusza Centrum Mistrzostwa Informatycznego – projekt grantowy finansowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, w ramach którego powstaną zajęcia informatyczne dla ponad 12 tysięcy szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII) i średnich.  
więcej
2019-01-10

Na PŁ seminarium naukowe Człowiek-Biznes-Technologie

Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji (ZIP) PŁ zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Otwartych Seminariów Naukowych Człowiek-Biznes-Technologie. Najbliższe spotkanie z dr. hab. Krzysztofem Sołoduchem, prof. WAT, jest zatytułowane „Zjawisko przedniej asymetrii oraz system rozpoznawania wyrazów mimicznych jako podstawa automatyzacji badania ukrytych postaw poznawczych” i odbędzie się 10 stycznia (czwartek) o godz. 16.00, w budynku Lodexu B9, ul. Wólczańska 215, sala 418.  
więcej
Logo MNiSW
2019-01-10

PŁ otrzymała dofinansowanie MNiSW na strategię doskonałości

Politechnika Łódzka otrzymała 700 tysięcy złotych na realizację projektu „Uczelnia 2.0”. W ramach programu finansowanie otrzymało 19 uczelni, w tym sześć uczelni technicznych.  
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE