Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności - archiwum

Zatoka Sportu PŁ, foto. Jacek Szabela
2019-06-16

Sportowy weekend w Zatoce Sportu PŁ

Niezwykle ciekawie zapowiada się najbliższy weekend (14-16.06) w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej. Odbędą się dwie gale walk: kickboxingu oraz brazylijskiego jiu-jitsu, turniej Interligi w piłce wodnej z udziałem mistrza Polski ŁSTW Ocmer oraz zawody pływackie dla dzieci  - Decathlon Swimfit Cup, połaczone z piknikiem.  
więcej
2019-06-15

Nowe technologie dla dziewczyn

Tylko do 15 czerwca można zgłosić się do V edycji programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanować swoją przyszłość z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.  
więcej
2019-06-15

Dwie nominacje profesorskie dla naukowców PŁ

Prezydent RP Andrzej Duda wręczył 27 maja akty nominacyjne 60 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Z Politechniki Łódzkiej nominacje profesorskie otrzymało dwoje naukowców z Katedry Dynamiki Maszyn na Wydziale Mechanicznym: prof. Przemysław Perlikowski oraz prof. Barbara Błażejczyk-Okolewska.  
więcej
Bieg o Puchar JM Rektora PŁ
2019-06-15

Bieg o Puchar Rektora PŁ

Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej zaprasza pracowników i studentów do udziału w Biegu o Puchar JM Rektora PŁ.  
więcej
Grafika I Kongresu Bibliotekarzy
2019-06-14

Pierwszy Kongres Bibliotek Szkół Wyższych na PŁ

Prawie 170 osób z całej Polski weźmie udział w I Kongresie Bibliotek Szkół Wyższych. Politechnika Łódzka jest głównym organizatorem wydarzenia.  
więcej
Plakat - Piknik Akcja Rewitalizacja
2019-06-14

Piknik PŁ pod hasłem Akcja Rewitalizacja

Zapraszamy na Rodzinny Piknik Pracowników PŁ, który odbędzie się 14 czerwca (piątek). W tym roku gospodarzem wydarzenia jest Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska (BAIŚ). Temat jest ściśle związany z działalnością Wydziału - Akcja Rewitalizacja.  
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE