Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności - archiwum

Czwartkowe Forum Kultury PŁ - prof. Anna Jeremus-Lewandowska
2018-03-22

Czwartkowe Forum Kultury na PŁ

Sympatyków opery zapraszamy na Politechnikę Łódzką 22 marca (czwartek) na spotkanie z redaktorem muzycznym, autorem książek z dziedziny historii opery i wokalistyki - Adamem Czopkiem.  
więcej
Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy PŁ i PWSZ we Włocławku, fot. Jacek Szabela
2018-03-20

PŁ oraz PWSZ we Włocławku będą współpracować

Rektorzy uczelni, prof. Sławomir Wiak - Politechnika Łódzka oraz dr Małgorzata Łagiędź-Gałuszka - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku podpisali (15.03) umowę, która ma wspierać PWSZ w procesie realizacji kształcenia praktycznego.  
więcej
Statuetka dla Katarzyny Pielużek, absolwentki PŁ. fot. Min Infrastruktury i budownictwa
2018-03-20

Absolwentka PŁ nagrodzona przez ministra infrastruktury i budownictwa

Absolwentka Kolegium Gospodarki Przestrzennej Wydziału Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ, mgr inż. Katarzyna Pielużek, została laureatką konkursu o Nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.  
więcej
Budynek Wydziału EEIA. Foto. Jacek Szabela
2018-03-20

Dzień Wydziału EEIA PŁ

We wtorek, 20 marca, odbędzie się trzecia edycja Dnia Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ. To coroczne wydarzenie, które pozwala studentom poznać pracodawców oraz nawiązać cenne kontakty.  
więcej
O  innowacyjnych technologiach na PŁ
2018-03-20

O innowacyjnych technologiach na PŁ

W Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10) odbędzie się spotkanie w ramach KIS Technology Open Day, którego motywem przewodnim będą innowacyjne technologie. Zapraszamy na PŁ we wtorek, 20 marca.  
więcej
Budynek Centrum Technologii Informatycznych PŁ.
2018-03-20

Na PŁ spotkanie z prof. Andrzejem Blikle

Profesor nauk matematycznych, informatyk -  Andrzej Blikle spotka się z pracownikami i studentami PŁ. - Zapraszamy na dawkę wiedzy popartą wieloletnim doświadczeniem -  zachęca Biuro Karier PŁ, organizator spotkania.  
więcej

Strony

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE