75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

aktualności

2020-06-17

Plastyka - skrypt 4 dla słuchaczy

Zapraszam do zapoznania się z zadaniami z kolejnego skryptu dotyczącego technik rysunkowych, opracowanego dla słuchaczy UTW PŁ, chcących rozwijać talenty plastyczne.  
więcej
2020-06-17

Projekt Przepis Na Zdrowie również dla seniorów

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi zaprasza do udziału w projekcie PRZEPIS NA ZDROWIE dedykowanym osobom, które szukają sposobu na radzenie sobie ze stresem związanym z życiem codziennym czy sytuacją rodzinną. Obecnie rekrutacja do projektu oraz warsztaty ze specjalistami odbywają się w wersji online, więc z oferty można skorzystać bez wychodzenia z domu. 
więcej
2020-06-10

Prof. Hanna Krajewska o epidemiach

W semestrze letnim 2019/20 mieliśmy gościć na zajęciach w UTW PŁ naszą ulubioną wykładowczynię, Panią Prof. dr hab. Hannę Krajewską – Dyrektor Archiwum Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Nie mogliśmy się spotkać osobiście, stąd drogą internetową przekazuję artykuły od Pani Profesor napisane dla Państwa. Jak wiemy, Pani Hanna Krajewska uwielbia szperać w historycznych ciekawostkach, stąd nie przepuściła także tematyce epidemii.    Zapraszam do lektury artykułu: Skąd biorą się epidemie - teorie spiskowe  
więcej
2020-05-24

Ważny komunikat

W trosce o zdrowie słuchaczy UTW PŁ i w związku z dalszymi ograniczeniami spotkań i działalności Uczelni, a w następstwie brakiem możliwości realizacji zajęć wykładowych jak dotychczas, w tym semestrze nie spotkamy się w salach wykładowych Politechniki Łódzkiej.
więcej
2020-05-12

Materiały dla plastyków

Zapraszam do zapoznania się z zadaniami rysunkowymi z kolejnego skryptu stworzonego dla słuchaczy UTW PŁ, chcących rozwijać talenty plastyczne.
więcej
2020-04-20

Kilka słów o Jacku Fedorowiczu

W ramach zajęć w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej gościliśmy Pana Jaka Fedorowicza, mistrza satyry, aktora, radiowca, rysownika oraz autora wielu książek. Podzielił się z nami swoimi wspomnieniami z dzieciństwa, czasu studiów i pracy zawodowej.
więcej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE