75lat.p.lodz.pl

2020-03-31

Wykładowcy dla słuchaczy UTW PŁ

Drodzy słuchacze UTW PŁ, w obecnej sytuacji jeszcze cieplej wspominamy spotkania wykładowe i nasze zajęcia dodatkowe, pozwalające na pogłębienie wiedzy, oswajanie nowych technologii i utrzymanie sprawności fizycznej. Spotkanie na żywo z drugim człowiekiem to dobro, które bardzo się obecnie docenia. Wszyscy czekamy na powrót do normalności. Jednak w czasie tego oczekiwania też możemy mieć cząstkę naszego Uniwersytetu w domu.  Wiem, że kochacie Państwo muzykę. 26 marca 2020 w planie mieliśmy poetycko-muzyczne spotkanie z naszą Wykladowczynią dr Monikią Mularską-Kucharek. Jej poezja jest pełna refleksji ale także optymizmu. Mam nadzieję, że "co się odwlecze to nie uciecze" a tymczasem zapraszam do wysłuchania jak również do przeczytania listu Pani Moniki do Państwa
2020-03-19

Edukacja i kultura bez wychodzenia z domu

Drodzy słuchacze, sytuacja zmusza nas do pozostania w domach, dlatego zachęcamy do skorzystania z alternatywnych form rozrywki. Jest wiele propozycji i możliwości. W rozszerzeniu kilka z nich.
2020-01-24

Ważne! Zajęcia w UTW PŁ w semestrze letnim 2019/2020

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 i w następstwie komunikatem JM Rektora Politechniki Łódzkiej zajęcia w Uniwersytecie Trzeciego Wieku PŁ zostały zawieszone do dnia 14 kwietnia 2020. Dotyczy to zarówno zajęć wykładowych w UTW PŁ jak i wszystkich dodatkowych, zarówno na terenie Uczelni jak i poza Uczelnią. W tym czasie biuro UTW PŁ jest nieczynne dla interesantów. Prosimy śledzić komunikaty na naszej stronie internetowej odnośnie terminu wznowienia zajęć.
2020-03-19

Ważne informacje

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności Politechniki Łódzkiej, pracownicy biura UTW PŁ pracują w systemie pracy zdalnej. Wszelkie sprawy, pytania czy potrzeby prosimy kierować za pośrednictwem e-mail: utwpl@info.p.lodz.pl
2020-01-24

Dzień Babci i Dziadka w UTW PŁ – spotkanie z Policją ZUS i NFZ

W dniu Babci i Dziadka zorganizowano dla słuchaczy UTW spotkanie z przedstawicielami instytucji mającymi niewątpliwie ogromny wpływ na życie seniorów. Celem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo, zarówno pod kątem zagrożeń czyhających na co dzień, jak też bezpieczeństwo finansowe i zdrowotne.
2019-10-16

Kursy Unijne dla osób 60+

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie szkoleniowym Centrum Rozwoju Kompetencji Politechniki Łódzkiej, w ramach którego zaplanowaliśmy dla Państwa wiele kursów branżowych, z przedsiębiorczości i informatycznych, a także prowadzonych w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku - rozwijających kompetencje językowe i poszerzające wiedzę o świecie.