Dzień Babci i Dziadka w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej

Zajęcia w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej Data: 21 stycznia 2019 (poniedziałek) godzina: 9.00-11.00

Profesor Jerzy Bralczyk gościem w UTW PŁ

W ramach wykładów w Uniwersytecie Trzeciego Wieku PŁ mieliśmy przyjemność gościć wybitnego językoznawcę, mistrza mowy polskiej, specjalistę w zakresie języka mediów, reklamy i polityki, prof. Jerzego Bralczyka. Blisko dwugodzinne spotkanie zatytułowane „Sztuka mówienia” poprowadziła p. Agnieszka Stołecka.
2020-01-01

Szkolenie dla słuchaczy UTW PŁ - profilaktyka urazów i promocja bezpieczeństwa

W ramach podjętej współpracy z Narodowym Programem Zdrowia dla słuchaczy UTW PŁ została zorganizaowana konferencja poświęconą profilaktyce urazów i promocji bezpieczeństwa, finansowana w całości ze środków NPZ 2016-2020.

Spot informacyjny słuchaczy UTW PŁ w Radiu ESKA

Wspólna kampania społeczna dotycząca bezpieczeństwa seniorów to kolejny efekt współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku PŁ z Komendą Miejską Policji w Łodzi.
2019-09-01

Sekcja historyczna w UTW PŁ

Rok 2018 został ogłoszony przez Komisję Europejską Rokiem Dziedzictwa Kulturowego (European Year of Cultural Heritage/EYCH).