75lat.p.lodz.pl

2020-10-01

Kursy Unijne dla osób 60+

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie szkoleniowym Centrum Rozwoju Kompetencji Politechniki Łódzkiej, w ramach którego zaplanowaliśmy dla Państwa wiele kursów branżowych, z przedsiębiorczości i informatycznych, a także prowadzonych w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku - rozwijających kompetencje językowe i poszerzające wiedzę o świecie.
2020-09-08

Inauguracja roku akad. 2019/20

Inauguracja roku akademickiego 2019/20
2019-12-31

Profesor Jerzy Bralczyk gościem w UTW PŁ

W ramach wykładów w Uniwersytecie Trzeciego Wieku PŁ mieliśmy przyjemność gościć wybitnego językoznawcę, mistrza mowy polskiej, specjalistę w zakresie języka mediów, reklamy i polityki, prof. Jerzego Bralczyka. Blisko dwugodzinne spotkanie zatytułowane „Sztuka mówienia” poprowadziła p. Agnieszka Stołecka.
2020-01-01

Szkolenie dla słuchaczy UTW PŁ - profilaktyka urazów i promocja bezpieczeństwa

W ramach podjętej współpracy z Narodowym Programem Zdrowia dla słuchaczy UTW PŁ została zorganizaowana konferencja poświęconą profilaktyce urazów i promocji bezpieczeństwa, finansowana w całości ze środków NPZ 2016-2020.
2019-12-31

Spot informacyjny słuchaczy UTW PŁ w Radiu ESKA

Wspólna kampania społeczna dotycząca bezpieczeństwa seniorów to kolejny efekt współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku PŁ z Komendą Miejską Policji w Łodzi.