75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności Sekcji Transferu Technologii

2019-10-10

10. Forum rozwoju Mazowsza z udziałem naukowców z PŁ

16 i 17 października w Centrum Konferencyjnego MsMermaid, przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie odbędzie się 10. Forum rozwoju Mazowsza, w którym udział wezmą naukowcy z Politechniki Łódzkiej.  
więcej
2019-07-31

Otwarcie Akademii Efektywnych Badań Przedklinicznych

Porozumienie Akademickich Centrów Transferów Technologii (PACTT) we współpracy z firmą Pfizer otwiera Akademię Efektywnych Badań Przedklinicznych PACTT – PFIZER. Do 4 sierpnia można przesyłać swoje zgłoszenia do 1. edycji.  
więcej
2018-08-31

Warsztaty dla startupów i tygodniowy pobyt w Cambridge

Ambasada Brytyjska wraz ze Stowarzyszeniem Top 500 Innovators organizuje konferencję UK-Poland Science Forum. Jednym z elementów konferencji jest warsztat “Show Me the Money” współorganizowany przez Politechnikę Łódzką. Warsztat odbędzie się 13 września w hotelu Marriott w Warszawie. Wydarzenie jest dedykowane osobom zainteresowanym współpracą polsko-brytyjską w kontekście rozwijanego start-up’a.  
więcej
2018-02-16

Konkurs Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów

Do 30 kwietnia można zgłaszać się do konkursu „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów”, skierowanego do osób posiadających pomysł na start-up, jak i dla przedsiębiorców już istniejących na rynku.
więcej
2018-03-13

KIS TECHNOLOGY OPEN DAY - Innowacyjne Technologie

20 marca w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10) odbędzie się spotkanie w ramach KIS Technology Open Day, którego motywem przewodnim będą innowacyjne technologie.  
więcej
2017-06-09

III Ogólnopolska Konferencja PACTT za nami

III Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) w Kampusie Politechniki Łódzkiej w Łodzi (w Instytucie Fizyki) odbyła się 19-21...
więcej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE