75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Koronawirus - baner
2020-03-16

Politechnika Łódzka w stanie pandemii koronawirusa

Władze uczelni podejmują szereg decyzji zmierzających do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności Politechniki Łódzkiej. Na PŁ działa sztab antykryzysowy, który na bieżąco analizuje sytuację.  
więcej
Strona tytułowa broszury BON - koronawisrus - jak sobie radzić
2020-04-06

Jak sobie radzić z emocjami podczas pandemii koronawirusa?

- Wiele problemów, jakie napotykamy w czasie epidemii koronawirusa pogarsza jakość naszego funkcjonowania. Negatywne emocje towarzyszą każdemu z nas w różnych sytuacjach. Nie wstydźmy się okazywać tych emocji, ale starajmy się też nie popadać w panikę - radzi dr Joanna Sztobryn-Giercuszkiewicz, psycholog i kierownik Biura Osób Niepełnosprawnych (BON) na PŁ.  
więcej
logo KRASP
2020-04-03

Apel KRASP w związku z wyborami prezydenckimi

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci, publikujemy Apel KRASP dotyczący wyborów prezydenckich, jednomyślnie przyjęty przez Prezydium KRASP.  
więcej
Grafika promująca na PŁ konferencję MathUp
2020-03-27

Na PŁ studencka konferencja online o zastosowaniach matematyki

Organizatorzy Konferencji MathUp, postanowili nie odkładać tegorocznego wydarzenia zaplanowanego na kwiecień i zapraszają studentów do udziału online.  
więcej
Przyłbice z PŁ używane przez ratowników medycznych
2020-03-31

Społeczność akademicka PŁ wspiera personel medyczny

Studenci i pracownicy Politechniki Łódzkiej przyłączyli się do produkcji sprzętu ochronnego dla personelu medycznego. Przy wykorzystaniu technologii druku 3D wytwarzają przyłbice ochronne, maski oraz pomagają w utrzymaniu łączności radiowej w szpitalach.  
więcej
Absolwenci Politechniki Łódzkiej
2020-03-31

Wyjątkowi absolwenci Politechniki Łódzkiej

Obchody jubileuszu 75-lecia Politechniki Łódzkiej ze względu na pandemię koronawirusa uległy zmianom. Nie wszystkie planowane wydarzenia odbędą się w terminie. Nadal, jednak z pewnymi przeszkodami, jest realizowany filmowy cykl o naszych wybitnych absolwentach.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE