Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Targi Edukacyjne 2017
2017-09-26

PŁ zaprasza na Salon Maturzystów

Wizyta na tegorocznym Łódzkim Salonie Maturzystów to dobra okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie kształcenia oraz szczegółami dotyczącymi rekrutacji na Politechnikę Łódzką. Najbliższy Salon organizowany przez Perspektywy odbędzie się na Uniwersytecie Łódzkim.  
więcej
2018-02-28

Eksperci nowego cyklu popularnonaukowego PŁ „Wiedzą, co mówią”

Nie ma pytań, na które nie znamy odpowiedzi. Naukowcy Politechniki Łódzkiej udowodnią to w popularnonaukowym cyklu „Wiedzą, co mówią”, którego premiera odbędzie się 12 października.  
więcej
Grafika do budżetu obywatelskiego.
2017-10-08

Sportowe propozycje Klubu Uczelnianego AZS PŁ do Budżetu Obywatelskiego

Rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego dla Łodzi na rok 2017/2018. Na listach zadań do realizacji znalazły się dwa wnioski Klubu Uczelniany AZS PŁ. Dotyczą bezpłatnych zajęć sportowych dla mieszkańców, uczniów i studentów.  
więcej
Miniatura spotu reklamowego PŁ.
2017-09-27

Nowy spot reklamowy PŁ

Na bazie ostatniego filmu promocyjnego o Politechnice Łódzkiej powstał 30 sekundowy spot reklamowy o uczelni, zrealizowany przez firmę ONOFFMedia przy współpracy Działu Promocji.  
więcej
logo MNiSW
2017-09-26

4 projekty z PŁ nagrodzone w konkursie "Najlepsi z najlepszych"

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaktualizowało listę projektów dofinansowanych w ramach konkursu "Najlepsi z najlepszych 2.0". Teraz dofinansuje 64 projekty uzdolnionych studentów z całej Polski. Wśród zatwierdzonych do realizacji projektów są aż 4 z Politechniki Łódzkiej, na milon złotych.  
więcej
Wręczenie jednorazowych stypendiów sportowych na PŁ. fot. Andrzej Domiza
2017-09-27

Gala wręczenia jednorazowych stypendiów sportowych KU AZS PŁ

30 studentów i studentek Politechniki Łódzkiej otrzymało jednorazowe stypendia sportowe Klubu Uczelnianego AZS ufundowane przez Fundację PŁ.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE