Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Budynek Wydziału EEIA PŁ.
2017-03-30

Profesor ze Stanford University odwiedzi PŁ

Do Politechniki Łódzkiej przyjedzie prof. Jennifer Widom z Uniwersytetu Stanforda w USA. Położona w Dolinie Krzemowej uczelnia należy do najlepszych na świecie, zajmuje drugie miejsce w Academic Ranking of World Universities.    
więcej
Czwartkowe Forum Kultury PŁ - prof. Anna Jeremus-Lewandowska
2017-03-30

Profesor Jan Krysiński gościem Forum Kultury

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Czwartkowego Forum Kultury PŁ. Gościem CFK, 30 marca, będzie profesor Jan Krysiński - naukowiec, inżynier, czterokrotny rektor Politechniki Łódzkiej.    
więcej
Plakat do transmisji akcji Dziewczyny na politechniki w TV Platon
2017-03-30

"Dzień otwarty tylko dla dziewczyn" w Telewizji Platon

Zapraszamy do oglądania transmisji z tegorocznej, jubileuszowej akcji "Dziewczyny na Politechniki", w czwartek, 30 marca, na platformie Naukowej Interaktywnej Telewizji Platon.    
więcej
Reklama akcji DNP 2017.
2017-03-30

Dziewczyny na politechniki

Akcja „Dziewczyny na politechniki” obchodzi w tym roku jubileusz dziesięciolecia. Z tej okazji w czwartek, 30 marca, na Politechnice Łódzkiej odbędzie się „Dzień otwarty tylko dla dziewczyn” pod honorowym patronatem prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Wydarzenie jest skierowane do uczennic ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z regionu łódzkiego, które zachęcamy do  uczestnictwa i zapisów.    
więcej
Nauka movi(e) - dr hab. Małgorzata Koszewska
2017-05-09

Nauka movi(e): o modelach konsumpcji w krajach Grupy Wyszehradzkiej głosem dr hab. Małgorzaty Koszewskiej

  Produkcja ekologiczna, gospodarka o obiegu zamkniętym - to zagadnienia coraz częściej pojawiające się w badaniach naukowych, strategiach przedsiębiorstw, raportach...
więcej
I Dom Studenta PŁ.
2017-03-30

Trzy zespoły z Politechniki Łódzkiej w finałach Imagine Cup 2017

W poprzedni weekend (18 i 19 marca) w siedzibie Microsoft w Warszawie odbyły się DemoDays, w ramach których wyłonieni zostali finaliści tegorocznej edycji konkursu Microsoft Imagine Cup.    
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE