Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Konferencja Narodowy Kongres Nauki
2017-05-26

8. Konferencja NKN w Łodzi

Ponad 600 osób zarejestrowało się na konferencję "Finansowanie nauki i szkolnictwa wyższego”, która odbędzie się 25 i 26 maja w EC1 w Łodzi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania bezpośredniej transmisji z wydarzenia w Internecie.  
więcej
dr inż. Dorota Bociąga, PŁ
2017-06-28

Nauka movi(e): o pracy badawczej metodą design thinking głosem dr inż Doroty Bociągi

Politechnika Łódzka, jako pierwsza uczelnia w regionie, stworzyła pracownię kreatywnego rozwiązywania problemów - Design Thinking. Jej pomysłodawczynią jest dr inż. Dorota...
więcej
Plakat promujący ECC.
2017-05-31

PŁ w rywalizacji rowerowej ECC

Zachęcamy społeczność akademicką PŁ do udziału w rowerowej rywalizacji European Cycling Challenge. Przez cały maj będą ze sobą rywalizować miejskie drużyny z całej Europy. Na portalu informacyjnym WIKAMP można śledzić, jak wygląda rywalizacja uczelniana drużyn reprezentujących poszczególne wydziały PŁ w tej imprezie (link).  
więcej
Plakat promujący I Piknik Naukowy Instytutu Inżynierii Materiałowej.
2017-05-28

Piknik Naukowy Instytutu Inżynierii Materiałowej PŁ

To będzie 1. Piknik Naukowy zorganizowany przez pracowników i studentów inżynierii materiałowej na Wydziale Mechanicznym PŁ. W niedzielę, 28 maja w godz. 14-21 organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy i spędzenia popołudnia na poznawaniu ciekawych laboratoriów nowoczesnego budynku Fabryki Inżynierów XXI wieku.  
więcej
Basen z Zatoce Sportu PŁ. Foto. Jacek Szabela
2017-05-30

Zatoka Sportu czeka na najemców lokali

W związku ze zbliżającym się otwarciem Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego PŁ - Zatoka Sportu, Politechnika Łódzka poszukuje podmiotów zainteresowanych współpracą i prowadzeniem działalności na terenie centrum.  
więcej
dr hab. inż. Konrad Olejnik i dr inż. Paweł Pełczyński, PŁ, Nauka movie
2017-06-21

Nauka movi(e) o innowacyjnym urządzeniu do pomiaru właściwości hydrofobowych papieru

W Instytucie Papiernictwa i Poligrafii PŁ opracowano nowatorskie urządzenie, dzięki któremu możliwe będzie efektywne mierzenie właściwości hydrofobowych papieru. Dr hab. Konrad Olejnik i dr inż. Paweł Pełczyński opowiadają o pracach nad innowacyjnym wynalazkiem oraz jego zastosowaniach.    
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE