Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Aleksandra Bednarek, studentka PŁ. Foto. Ewa Chojnacka
2018-08-20

Studentka PŁ chce przepłynąć kanał Catalina na Pacyfiku

Aleksandra Bednarek, studentka inżynierii biomedycznej na PŁ, razem z koleżanką ze Szczecina - Hanią Bakuniak, chcą jako pierwsze Polki przepłynąć kanał Catalina należący do Korony Oceanów, zwany też kanałem La Manche Ameryki. Dziewczyny do pokonania mają 34 km w zimnych wodach Pacyfiku. Każda z nich popłynie w jedną stronę.  
więcej
Budynek Instytutu Architektury i Urbanistyki Wydziału BAiŚ.Foto: Archiwum PŁ
2018-08-31

Z inicjatywy studentów PŁ OSSA zawita do Łodzi

Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury (OSSA) to coroczne warsztaty architektoniczne organizowane przez studentów od ponad dwudziestu lat.  
więcej
2018-08-30

Lodz Solar Team z PŁ po raz pierwszy na europejskich zawodach

We wrześniu (21-23.09) Lodz Solar Team - grupa studentów, pasjonatów z Koła Miłośników Motoryzacji działającego przy Instytucie Maszyn Przepływowych na Politechnice Łódzkiej wystartuje w zawodach iLumen European Solar Challenge w Belgii.  
więcej
2018-09-05

Program dla praktykantów z Niemiec

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze z całego świata zainteresowanych współpracą z praktykantami z Niemiec do udziału w kolejnej edycji programu RISE worldwide 2019 (Research Internships in Science and Engineering).  
więcej
Laureatki programu - prof. A.Chacińska i M.Konarska. Archiwum FNP
2018-09-14

Rusza kolejny konkurs w programie Międzynarodowe Agendy Badawcze

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej właśnie uruchomiła konkurs w programie Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB), w którym naukowcy mogą ubiegać się o środki w wysokości 70 mln zł na stworzenie nowej jednostki naukowej prowadzącej przełomowe w skali światowej badania naukowe. Finansowanie mogą zdobyć projekty realizowane w całej Polsce z wyjątkiem województwa mazowieckiego. Termin składania wniosków upływa 14 września br.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE