75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Aktualności

2020-07-06

„Razem ku lepszej przyszłości” - kandydat na rektora PŁ zaprezentował swój program

Prof. Krzysztof Jóźwik, jedyny kandydat na rektora Politechniki Łódzkiej zaprezentował swój program oraz odpowiedział na pytania członków społeczności akademickiej. Spotkanie z elektorami i zaproszonymi gośćmi było transmitowane w internecie.  
więcej
Od lewej Adam Owczarek i Daria Bartosik z PŁ przed Urzędem Miasta Łodzi
2020-07-02

Ciąg dalszy woonerfu na Stefanowskiego

Pracownicy i studenci Politechniki Łódzkiej złożyłi do tegorocznego Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego wniosek „Graj w zielone – II etap rewitalizacji ul. Stefanowskiego”. Jest to kontynuacja realizacji zwycięskiego projektu "Przeszyci zielenią" z poprzedniego ŁBO. Na ul. Stefanowskiego (od Radwańskiej do Potza), jeszcze w tym roku, powstanie wspaniały woonerf za 2,6 mln zł.  
więcej
Ikona cyklu Letnie Biuro Karier na PŁ
2020-07-02

#LatozBiuremKarier na Politechnice Łódzkiej

Biuro Karier PŁ przygotowało na okres letni szereg aktywności skierowanych do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników PŁ. Są to m.in.: wirtualne szkolenia, e-doradztwo oraz Akademia Dobrych Nawyków.  
więcej
Reklama rekrutacji 220-2021 na PŁ
2020-07-01

PŁ ustaliła harmonogram rekrutacji

Wiemy już, jak wygląda harmonogram przyjęć na studia rozpoczynjące się w październiku. Dla osób aplikujących na PŁ uczelnia uruchomiła specjalny czat na stronie rekrutacyjnej.   
więcej
Profesor Jan Krysiński, PŁ
2020-06-30

Pozanaukowe pasje naukowców PŁ

Pierwszym bohaterem nowego cyklu "Pozanaukowe pasje naukowców PŁ" jest profesor Jan Krysiński, wieloletni rektor Politechniki Łódzkiej (1990-1996 i 2002-2008) i dyrektor Instytutu Maszyn Przepływowych.  
więcej
2020-06-29

PŁ w rankingu szanghajskim

29 czerwca opublikowano wyniki dziedzinowego rankingu szanghajskiego. Politechnika Łódzka została sklasyfikowana w dwóch dyscyplinach – biotechnologii oraz inżynierii mechanicznej.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE