Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

2019-08-26

Rejestracja do Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej PŁ

Politechnika Łódzka przygotowała bardzo ciekawą propozycję kształcenia dla młodych naukowców. - Jeśli myślisz o naukowej ścieżce rozwoju lub fascynują Cię osiągnięcia nauki i techniki, to zapraszamy do nowej Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej (ISD) Politechniki Łódzkiej -  zachęcają władze uczelni.   
więcej
2019-09-06

Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”

Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”, organizowanego przez Fundację Kobiety Nauki. Badaczki-wynalazczynie mogą się zgłaszać do 6 września. Nagrodą jest prezentacja zwycięskiego wynalazku podczas Międzynarodowych IENA 2019 w Norymberdze.  
więcej
baner konkursu
2019-09-30

Zgłoszenia do Polsko-Francuskiej Nagrody Naukowej

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej i Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Badań Naukowych i Innowacji (MESRI) we Francji, we współpracy z Francuską Akademią Nauk, zapraszają do nadsyłania zgłoszeń do pierwszego konkursu o Polsko – Francuską Nagrodę Naukową im. Marii Skłodowskiej i Pierre’a Curie. Celem nagrody jest podkreślenie znaczenia polsko-francuskiej współpracy naukowej.  
więcej
2019-09-14

Drugi etap rekrutacji na PŁ

Zapraszamy kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Politechnice Łódzkiej. Jest jeszcze 695 miejsc na studiach stacjonarnych i 420 miejsc na niestacjonarnych, do wyboru na 35 kierunkach.  
więcej
Dominik Banat z Wydziału Mechanicznego PŁ, laureat Konkursu ETIUDA
2019-08-26

Doktorant z PŁ laureatem konkursu ETIUDA

Dominik Banat, doktorant z Wydziału Mechanicznego PŁ, otrzymał stypendium z Narodowego Centrum Nauki na badania nad wytrzymałością wielowarstwowych kompozytów, które są jednym z najczęściej stosowanych materiałów konstrukcyjnych m.in. w lotnictwie i astronautyce.  
więcej
2019-08-26

Finał 5. akcji Workcamp

W czwartek, 8 sierpnia, odbył się finał 5. edycji Workcamp Łódź 2019. W podsumowaniu udział wzięli m. in. prezydent miasta – Hanna Zdanowska, przedstawiciele Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, przedstawiciele sponsorów oraz władz PŁ.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE