Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Studenci matematyki na PŁ
2019-02-22

Ostatnie dni rekrutacji na studia magisterskie na PŁ

Dla osób zainteresowanych uzupełnieniem kształcenia na atrakcyjnym kierunku studiów, mamy dobrą wiadomość. Na Politechnice Łódzkiej do 22 lutego trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia. Uczelnia przygotowała prawie 1700 miejsc na studiach stacjonarnych oraz 100 na studiach niestacjonarnych.  
więcej
Statuetka Łódzkie Eureka
2019-02-25

Łódzkie Eureka po raz 14.

Jeszcze przez kilka dni (do 28 lutego) przyjmowane będą zgloszenia do XVI edycji wyróżnień Łódzkie Eureka, w których promowane są wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i techniczne. Wyróżnienia przyznaje Rada ds. Szkolnictwa Wyższego i Nauki przy Prezydencie Miasta Łodzi.  
więcej
NKN FORUM
2019-02-28

NKN Forum na PŁ z udziałem ministra Gowina

400 przedstawicieli uczelni wzięło udział w zorganizowanej na Politechnice Łódzkiej debacie NKN Forum, dotyczącej statutów uczelni w kontekście wprowadzenia Ustawy 2.0. W spotkaniu uczestniczył wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin (fotorelacja).  
więcej
logo łódzkie intelektualnie
2019-03-14

XX edycja Konkursu o Nagrody Marszałka za najlepsze prace

Trwa nabór wniosków w Konkursie o przyznanie nagród Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim. Uczelnie mogą zgłaszać prace obronione w 2018 roku, dotychczas nienagrodzone w formie nagrody pieniężnej w innych konkursach.  
więcej
Grafika inżynierki 4.0
2019-03-03

Siemens zaprasza do udziału w programie „INŻYNIERKI 4.0”

Studentki, które chcą podnieść kwalifikacje zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, do 3 marca mogą zgłosić się do programu „Inżynierki 4.0” organizowanego przez firmę Siemens i kierowanego do studentek uczelni technicznych.  
więcej
Budynek Wydziału Budownictwa, Architekury i Inżynierii Środowiska PŁ. foto. archiwum PŁ
2019-02-28

Laureaci nagród z PŁ w dziedzinie budownictwa i architektury

Cztery nagrody odebrali przedstawiciele Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu (12 lutego).  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE