Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Aktualności

Zespoł studentów PŁ -  GUST. fot. arch. GUST
2020-11-27

Studenci PŁ najlepszymi ekoinnowatorami

Projekt GUST realizowany w Studenckim Kole Naukowym Energetyków, działającym przy Instytucie Maszyn Przepływowych PŁ, zdobył pierwsze miejsce w kategorii EKOinnowacyjny Projekt Studencki w ogólnopolskim konkursie Ekoinnowatorzy 2020.   
więcej
Głosuj w Budżecie Obywatelskim na woonerf na Stefanowskiego
2020-11-26

Grajmy w zielone w Budżecie Obywatelskim

Jeszcze tylko do 30 listopada br. (poniedziałek), można oddawać głosy w tegorocznym Łódzkim Budżecie Obywatelskim. Gorąco zachęcamy społeczność akademicką do głosowania na wniosek P058SP „Graj w zielone – II etap rewitalizacji ul. Stefanowskiego” dla dzielnicy Polesie, osiedle Stare Polesie". Razem możemy sprawić, że zniszczony fragment ulicy stanie się przyjazną i pełną zieleni przestrzenią.  
więcej
Logo Narodowego Centrum Nauki
2020-11-25

NCN przyznał naukowcom blisko 2,5 mln zł

Narodowe Centrum Badań ogłosiło wyniki 19. edycji dwóch konkursów: OPUS i PRELUDIUM. Naukowcy z Politechniki otrzymali dofinansowanie na dwa projekty.  
więcej
Dyplom na Concurs Lepine we Francji  dla wynalazku z PŁ
2020-11-25

Systemy hybrydowe z PŁ nagrodzone złotym medalem

Najstarszy na świecie międzynarodowy konkurs wynalazczości Concours Lépine, przyniósł kolejny sukces dla wynalazku konsorcjum Katedry Aparatów Elektrycznych na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej i Zakładu Aparatury Elektrycznej Woltan.   
więcej
prof. Tomasz Czyszanowski podczas gry w squasha, fot. Adam  Zagajewski
2020-11-23

Pozanaukowe pasje naukowców PŁ: prof. Tomasz Czyszanowski

Prof. Tomasz Czyszanowski jest absolwentem fizyki na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ. Specjalizuje się w projektowaniu laserów półprzewodnikowych i struktur fotonicznych. Kieruje Zespołem Fotoniki w Instytucie Fizyki PŁ.  
więcej
I Dom Studenta PŁ
2020-11-23

Najczęściej cytowani naukowcy z PŁ

Badacze amerykańscy stworzyli ogólnodostępną bazę danych najlepszych naukowców pod względem cytowań publikacji, których są autorami, bądź współautorami. W prestiżowym rankingu znalazło się 19 nazwisk związanych z Politechniką Łódzką.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE