75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

"Study in Poland 2020" w Politechnice Łódzkiej
2020-02-07

PŁ gospodarzem konferencji "Study in Poland"

Sukcesem organizacyjnym Politechniki Łódzkiej zakończyła się konferencja „Studenci zagraniczni w Polsce 2020”. W pięciu sesjach plenarnych i czterech sesjach równoległych wzięło udział ponad 300 uczestników z całej Polski (fotogaleria).  
więcej
Dr inż. Robert Ciechowicz z dronami w laboratorium PŁ, fot. Jacek Szabela
2020-02-07

Naukowcy z PŁ badają powietrze nad Łodzią

W połowie stycznia rozpoczęły się loty i pomiary nowego dronu badającego jakość powietrza nad Łodzią. Urządzenie jest sterowane przez dr. inż. Roberta Ciechowicza z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.  
więcej
Rektor PŁ, prof. Sławomir Wiak, w swoim gabinecie, fot. archiwum PŁ
2020-02-07

Rektor PŁ doradcą w Centrum Łukasiewicz

Rektor Politechniki Łódzkiej prof. Sławomir Wiak został powołany do Kolegium Doradców przy Prezesie Centrum Łukasiewicz. Jest jednym z pięciu przedstawicieli środowiska naukowego.  
więcej
Od prawej: żona prof. Marka Tukiendorfa - Joanna, dr inż. Dorota Piotrowska, prof. PŁ, Marcin Witkowski, Wiktoria Herun, prof. Jacek Szepietowski, prof. Grzegorz Mazurek, prof. Adam Jelonek,  fot. Jacek Szabela
2020-02-07

Gwiazdy umiędzynarodowienia wręczone

Pierwszy dzień konferencji Studenci zagraniczni w Polsce 2020 zakończyła gala, na której wręczono Nagrody Środowiskowe Gwiazdy Umiędzynarodowienia (fotogaleria).  
więcej
Naukowiec z PŁ w laboratorium, fot. Jacek Szabela
2020-02-07

PŁ ma akredytowany Ośrodek Innowacji

Centrum Współpracy z Gospodarką, Innowacji i Transferu Technologii (CWGITT) Politechniki Łódzkiej od kilku dni posiada status akredytowanego Ośrodka Innowacji, przyznany przez Ministerstwo  Rozwoju.  
więcej
Studenci zagraniczni na inauguracji nowego semestru na PŁ, foto. J.Szabela
2020-02-21

Blisko 1700 miejsc czeka na kandydatów studiów drugiego stopnia na PŁ

Politechnika Łódzka od kilku lat prowadzi rekrutację na studia magisterskie w semestrze letnim, w lutym. W tym roku uczelnia przygotowała bardzo bogatą ofertę kształcenia na 36 kierunkach, w języku polskim i angielskim.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE