Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Najlepsi studenci wyróżnieni przez rektora PŁ, prof, Sławomira Wiaka. fot. Jacek Szabela
2017-11-20

Ponad 100 odznaczeń i wyróżnień dla pracowników i studentów PŁ

W środę, 15 listopada, w Sali widowiskowej PŁ na posiedzeniu Senatu zostały wręczone odznaczenia i wyróżnienia pracownikom oraz studentom Politechniki Łódzkiej (fotorelacja).  
więcej
2017-11-22

Nowa strona technologii – ruszył blog naukowców Politechniki Łódzkiej

We wtorek, 14 listopada premierę miał blog z popularnonaukowymi wpisami pracowników Politechniki Łódzkiej. Eksperci z wielu dziedzin w przystępny sposób podzielą się swoją wiedzą i skomentują światowe nowinki technologiczne.  
więcej
Gaudi i jego świat - wystawa w Galerii Biblio-Art na PŁ.
2017-11-21

Wystawa fotografii w Galerii Biblio-Art na PŁ

"Gaudi i jego świat" to tytuł wystawy fotografii prof. Krzysztofa Wojciechowskiego, której wernisaż odbędzie się 21 listopada (wtorek) o godz. 14. w Galerii Biblio-Art na Politechnice Łódzkiej.  
więcej
2018-02-23

Staw biodrowy jak nowy - czy z endoprotezą można zatańczyć zumbę? - "Wiedzą, co mówią", odc. 5.

W kolejnym odcinku cyklu popularnonaukowego PŁ, "Wiedzą, co mówią", dr inż. Dorota Bociąga z Wydziału Mechanicznego wyjaśnia, jak działa endoproteza stawu biodrowego.  
więcej
Logo Łódzkich Dni Informatyki
2017-11-23

Zbliżają się Łódzkie Dni Informatyki

Za dwa tygodnie, 22 i 23 listopada, odbędzie się pierwsza edycja Łódzkich Dni Informatyki (ŁDI). To będzie największe wydarzenie branży informatycznej w Łodzi z prezentacjami, warsztatami i panelami dyskusyjnymi, o wszystkim co najnowsze i najciekawsze w branży ICT. Organizatorami są: Politechnika Łódzka, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki.  
więcej
2018-02-23

Matematyczna zasada gołębich gniazd - "Wiedzą, co mówią" odc. 4.

W ramach cyklu „Wiedzą, co mówią” dr inż. Jakub Szczepaniak z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki PŁ wyjaśnia działanie tzw. zasady gołębich gniazd, określanej też mianem zasady szufladkowej.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE