Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Statuetka "Łódzkie Eureka"
2017-03-08

Kolejny konkurs „Łódzkie Eureka”

Do 8 marca można zgłaszać kandydatów do wyróżnienia „Łódzkie Eureka” za 2016 rok. Honorową statuetkę przyznaje Rada ds. Szkolnictwa Wyższego i Nauki przy Prezydencie Miasta Łodzi za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i techniczne.    
więcej
mgr.inż.Ewelina Pabjańczyk-Wlazło i dr.inż.Magdalena Owczarek
2017-04-06

Nauka movi(e): nawodnienie organizmu sprawdzi opaska - dr inż. Magdalena Owczarek i Ewelina Pabjańczyk-Wlazło

Na Politechnice Łódzkiej powstaje opaska, która skontroluje nawodnienie organizmu człowieka. Dr inż. Magdalena Owczarek i mgr inż. Ewelina Pabjańczyk-Wlazło z Wydziału...
więcej
Logo Konferencji Naukowego Kongresu Nauki.
2017-02-24

Konferencja Naukowego Kongresu Nauki w Poznaniu

Kolejną konferencję programową z cyklu Naukowy Kongres Nauki organizują: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu wspólnie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polską Akademią Nauk. Konferencja Doskonałość naukowa – Jak równać do najlepszych odbędzie się w Poznaniu 23 i 24 lutego.    
więcej
Studenci Politechniki Łódzkiej. Foto: Archiwum PŁ
2017-02-24

PŁ czeka na kandydatów na studia drugiego stopnia

Jeszcze tylko do 24 lutego  można składać dokumenty na studia w Politechnice Łódzkiej. Prawie 2 tys. miejsc przygotowała uczelnia dla kandydatów na studia drugiego stopnia w semestrze letnim 2016/2017. Blisko 1,7 tys. miejsc czeka na chętnych na studia stacjonarne oraz 220 na studia niestacjonarne.    
więcej
Reklama akcji DNP 2017.
2017-03-30

Dziewczyny na politechniki - zapisy na warsztaty

Akcja „Dziewczyny na politechniki” obchodzi w tym roku jubileusz dziesięciolecia. Z tej okazji w czwartek, 30 marca, na Politechnice Łódzkiej odbędzie się „Dzień otwarty tylko dla dziewczyn” pod honorowym patronatem prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Wydarzenie jest skierowane do uczennic ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z regionu łódzkiego, które zachęcamy do  uczestnictwa i zapisów.    
więcej
2017-03-28

Nauka movi(e): oblicze(nia) miłości - dr inż. Jakub Szczepaniak

Matematyka nieodzownie kojarzy się z trudnymi lekcjami, o których najchętniej zapomina się za drzwiami szkoły. Tymczasem okazuje się, że może nam ona przyjść z pomocą w...
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE