Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

2019-04-23

Świąteczny odcinek "Wiedzą, co mówią" o jajkach

Święta Wielkanocne to czas, w którym królują jajka. Jakie kryją tajemnice? Ile można ich zjeść? Między innymi na te pytania odpowida dr inż. Ilona Gałązka-Czarnecka w specjalnym odcinku popularnonaukowego cyklu PŁ "Wiedzą, co mówią".  
więcej
2019-04-30

Politechnika Łódzka w projekcie ITER

Naukowcy z Politechniki Łódzkiej uczestniczą w międzynarodowym zespole pracującym nad projektem ITER - eksperymentalnego reaktora termonuklearnego o konstrukcji tokamaka. Ich badania zmierzają do pozyskiwania bezpiecznej i czystej energii w wyniku kontrolowanych reakcji termojądrowych. To perspektywa 50 lat.  
więcej
Park im. M. Klepacza należący do Politechniki Łódzkiej będzie ogrodzony, foto. Jacek Szabela
2019-04-24

Park im. M. Klepacza będzie ogrodzony

Rozpoczęły się prace związane z ogrodzeniem zabytkowego Parku im. M. Klepacza należącego do Politechniki Łódzkiej. Całkowita długość parkanu wyniesie 730 metrów.  
więcej
Skrzynka biblioteka PŁ
2019-04-30

Zbieramy dary dla potrzebujących

Wiosna jest dobrym okresem ma przegląd zawartości naszych szaf oraz szafek i przekazanie rzeczy nam już niepotrzebnych innym osobom, potrzebującym.  
więcej
Budynek Instytutu Architektury i Urbanistyki Wydziału BAiŚ.Foto: Archiwum PŁ
2019-05-23

Jubileusz studentów architektury PŁ

Studenckie koło naukowe architektury na Politechnice Łódzkiej - "Kąt" obchodzi 10. urodziny. Z tej okazji, w maju, na zaproszenie studentów przyjadą do Łodzi uznani w Polsce i na świecie architekci.  
więcej
Reprezentacja judo z PŁ na AMP w Pile
2019-04-22

Sukces judoków z PŁ

Politechnika Łódzka zajęła trzecie miejsce w punktacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski w judo. W klasyfikacji politechnik, okazała się najlepsza w Polsce.  
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE