Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Aktualności

Politechnika Łódzka i ZUS podpisały umowę o współpracy. Foto. Filip Podgórski
2017-01-24

PŁ i ZUS podpisały umowę o współpracy

Politechnika Łódzka i Zakład Ubezpieczeń Społecznych podpisały w piątek, 20 stycznia, w rektoracie PŁ umowę o współpracy. Ze strony PŁ dokument parafował rektor PŁ - prof. Sławomir Wiak, ze strony ZUS - dr Marcin Wojewódka, członek zarządu ZUS, wiceprezes (fotorelacja).    
więcej
Logo Narodowego Kongresu Nauki
2017-01-25

Narodowy Kongres Nauki

W ubiegłym roku Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wspólnie z całym środowiskiem akademickim Polski rozpoczęło realizację wielkiego zadania, jakim jest stworzenie nowych podstaw prawnych funkcjonowania polskiej nauki i szkolnictwa wyższego na następne dziesięciolecia.      
więcej
2017-06-30

Nauka movi(e): głosem studentów z SKN Cirkula o rewitalizacji

Rewitalizacja jest jednym z ważniejszych problemów, z którymi boryka się Łódź, ale również wiele miast na świecie. Na Politechnice Łódzkiej naukowcy oraz studenci zajmują się...
więcej
Poczatek Roku Szkolnego PLOPŁ
2017-01-23

Bardzo wysoka pozycja Liceum PŁ

Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła Ranking Liceów Ogólnokształcących 2017. Publiczne LO Politechniki Łódzkiej zajmuje, podobnie jak w poprzednim roku, drugie miejsce w województwie łódzkim. Przed nim jest I LO im. M. Kopernika. Trzecie miejsce zajmuje XXI LO im. B. Prusa.    
więcej
Podpisanie umowy pomiędzy wydziałem TMiWT i Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.Do lewej dyrektor Muzeum - Aneta Dalbiak obok prof. Katarzyna Grabowska. Foto. Jacek Szabela.
2017-01-23

Wydział TMiWT i Muzeum Włókiennictwa zostali partnerami

Jedyny w Polsce wydział kształcący włókienników - Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ (TMiWT) - podpisał  list intencyjny o współpracy z Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. Współpraca będzie dotyczyć działalności edukacyjnej, naukowej oraz popularyzatorskiej we wspólnych obszarach zainteresowań obu jednostek.    
więcej
Plakat konkursu Energia Innowacji.
2017-02-28

Konkurs "Energia Innowacji"

Fundacja PGE wspólnie z Departamentem Rozwoju i Innowacji PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., rozpoczynają 2. edycję konkursu „Energia Innowacji”. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wysokości 80 tysięcy złotych.      
więcej

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE