Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Kontakt - Dział Projektów PŁ



Dział Projektów Politechniki Łódzkiej

90-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116, budynek A33, II piętro
(budynek Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów obok Centrum Multimedialnego)

tel. 042 631 20  82, 631 28 71, 631 21  07 

fax 042 636 60 77

rnp@adm.p.lodz.pl


 

Zespół Działu Projektów:

Starszy specjalista kierujący Działem Projektów - Hubert Gęsiarz: hubert.gesiarz@p.lodz.pl, tel. 42 631 20 82


 

Program Horyzont 2020 i inne zagraniczne źródła finansowania:
Agnieszka Michałowska-Dutkiewicz: agnieszka.michalowska-dutkiewicz@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 71
Karina Barantseva: karina.barantseva@p.lodz.pl , tel. 42 631 28 71
Filip Zdziennicki: filip.zdziennicki@p.lodz.pl , tel. 42 631 28 71
 

Fundusze Europejskie:

Aleksandra Ebenryter: aleksandra.ebenryter@p.lodz.pl , tel. 42 631 21 07

Marta Wankiewicz-Głowacka: marta.wankiewicz-glowacka@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 07

Agnieszka Stożek: agnieszka.stozek@p.lodz.pl , tel. 42 631 21 07

Maja Wolnik, maja.wolnik@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 07

Agata Kaczorowska, agata.kaczorowska@p.lodz.pl, tel. 42 631 20 82

Ewa Hajzer: ewa.hajzer@p.lodz.pl, tel. (+48) 42 631 21 07


Zagadnienia prawne:

Małgorzata Żurawik-Szychowska: malgorzata.szychowska@msradcy.pl, tel. 42 631 21 07


Data dodania:2013-05-13
Data aktualizacji2018-04-04

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE