Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Kontakt - Centrum Obsługi Projektów PŁ



Centrum Obsługi Projektów Politechniki Łódzkiej

90-924 Łódź, ul. Żeromskiego 116, budynek A33, II piętro (budynek Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów)

tel. 42 631 20 82, 631 28 71, 631 21 07

fax 42 636 60 77 rcop@adm.p.lodz.pl

 

Zespół:

mgr inż. Hubert Gęsiarz – Dyrektor Centrum Obsługi Projektów

hubert.gesiarz@p.lodz.pl tel. 42 631 20 82, 668 213 242

mgr Aleksandra Ebenryter – Zastępca Dyrektora Centrum Obsługi Projektów

aleksandra.ebenryter@p.lodz.pl tel. 42 631 21 07

 

Sekcja Funduszy Strukturalnych:

mgr Agnieszka Stożek, agnieszka.stozek@p.lodz.pl , tel. 42 631 21 07

lic. Sylwia Florczak, sylwia.florczak@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 86

mgr Dagmara Darmochwał, dagmara.darmochwal@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 07

mgr Maja Dobkowska, maja.dobkowska@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 86

mgr Kamila Jóźwiak, kamila.jozwiak@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 07

mgr Monika Dobrowolska, monika.dobrowolska@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 86

mgr Luiza Rzeczkowska, luiza.rzeczkowska@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 71

mgr Paulina Tomczak, paulina.tomczak@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 71

dr inż. Anna Firych-Nowacka, anna.firych-nowacka@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 86

dr inż. Krzysztof Jastrzębski, krzysztof.jastrzebski@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 07

 

Sekcja Projektów Krajowych:

dr inż. Agata Kaczorowska, agata.kaczorowska@p.lodz.pl, tel. 42 631 20 82

mgr Maja Wolnik, maja.wolnik@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 0

mgr Joanna Junak, joanna.junak@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 86

mgr Katarzyna Sukienniczak-Kucharska, katarzyna.sukienniczak-kucharska@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 86

 

Sekcja Projektów Międzynarodowych:

mgr Agnieszka Michałowska-Dutkiewicz – Kierownik Sekcji

agnieszka.michalowska-dutkiewicz@p.lodz.pl tel. 42 631 28 71

dr Karina Barantseva, karina.barantseva@p.lodz.pl , tel. 42 631 28 71

mgr Joanna Szczecińska, joanna.szczecinska@p.lodz.pl, tel. 42 631 28 71

 

Zagadnienia prawne:

dr Małgorzata Żurawik-Szychowska, radca prawny

malgorzata.zurawik-szychowska@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 07

mgr Monika Głowacka, radca prawny

monika.glowacka@p.lodz.pl, tel. 42 631 21 07


Data dodania:2013-05-13
Data aktualizacji2020-09-25

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE