Konkurs o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego PŁ

Do 31 października można zgłaszać się do konkursu o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego Politechniki Łódzkiego.

Prorektor ds. nauki Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego PŁ.

Szczegóły konkursu określone zostały w Regulaminie Własnego Funduszu Stypendialnego Politechniki Łódzkiej.

Osoba zgłaszająca się do konkursu składa:

• Podanie o stypendium naukowe (wzór: Zał. nr 1 do Regulaminu)
  • Formularz zgłoszeniowy (wzór: Zał. nr 2 do Regulaminu)
  • Informację o dotychczasowym dorobku naukowym (wzór: Zał. nr 3 do Regulaminu)
  • Życiorys
  • Program prac badawczych do zrealizowania w roku 2019

Granica wieku:

• 45 lat oznacza, że o stypendia na rok 2019 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1973 lub później
  • 35 lat oznacza, że o stypendia na rok 2019 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1983 lub później
  • 28 lat oznacza, że o stypendia na rok 2019 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1990 lub później

Kandydaci nieposiadający stopnia naukowego doktora habilitowanego dołączają do dokumentacji opinię opiekuna naukowego.

Po zakończeniu okresu pobierania stypendium stypendyści powinni złożyć prorektorowi ds. nauki PŁ sprawozdanie z realizacji przedstawionego programu badań.

Bliższych informacji o konkursie udziela Dział Nauki PŁ (tel. 42 631 20 40; 20-52).

Zgłoszenia (z adnotacją: Własny Fundusz Stypendialny PŁ) należy przesłać lub przekazać osobiście do dnia 31 października 2018 roku do Działu Nauki PŁ (budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, B17, Łódź, ul. Wólczańska 223, parter, pokój 7).

Data dodania:2018-09-20
Agnieszka Garcarek-Sikorska