Konkurs „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”

Zapraszamy do udziału w konkursie skierowanym do twórców innowacyjnych projektów –zarówno naukowych, technologicznych, jak i kreatywnych/artystycznych we wczesnej fazie rozwoju. Można zgłaszać zarówno projekty, usługi zmieniające świat globalnie, jak i te mniejsze, nowatorskie, wpisujące się w potrzeby lokalnego rynku.

Baner konkursu Młodzi w Łodzi - pomysł na startup

Więcej informacji o konkursie „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup” będzie można uzyskać podczas spotkania z Organizatorami, którzy odpowiedzią na pytania i doradzą jak aplikować. Spotkanie odbędzie się na Politechnice Łódzkiej 21 marca (czwartek) w godzinach 14.00–16.00 w sali szkoleniowej mieszczącej się na I piętrze I Domu Studenta przy al. Politechniki 3b. Link do wydarzenia na FB.

Podczas konkursu twórcy sturtupów wezmą udział w 6-miesięcznym programie mentoringu. W tym roku zaproszenie do współpracy z uczestnikami przyjęło ponad 30 mentorów z kraju i z zagranicy. Dodatkowym wsparciem będą liczne szkolenia, warsztaty, indywidualne spotkania z ekspertami, inwestorami oraz analitykami biznesowymi.

W finałowym etapie konkursu uczestnicy otrzymają szansę prezentacji projektu przed kluczowymi inwestorami z kraju i z zagranicy oraz zawalczą o nagrody finansowe, rzeczowe i usługowe o wartości przekraczającej 200 000 zł ufundowane przez Partnerów Konkursu.

Zgłoszenia udziału w konkursie są przyjmowane do 31 marca 2019 r. W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne/zespoły projektowe oraz przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy.

Konkurs organizuje Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej w Departamencie Prezydenta Urzędu Miasta Łodzi. Politechnika Łódzka jest Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Więcej na: www.startupy.lodz.pl

Data dodania:2019-03-18