Konkurs JM Rektora PŁ: „Smart Campus - krok w kierunku inteligentnego kampusu”

Rektor Politechniki Łódzkiej przeznaczył 45 tys. złotych na dofinansowanie innowacyjnych projektów studentów w Konkursie na inteligentny kampus.

Celem Konkursu jest dofinansowanie najlepszych indywidualnych lub grupowych studenckich projektów badawczych i aplikacyjnych z obszaru poprawy funkcjonowania, użyteczności, komfortu i bezpieczeństwa kampusu Politechniki Łódzkiej poprzez zastosowanie inteligentnych technologii.

Do Konkursu mogą przystąpić indywidualnie lub zespołowo studenci studiów I i II stopnia Politechniki Łódzkiej. Zgłoszenia konkursowe wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć do 15 lutego do godz. 12:00 w Dziale Spraw Studenckich PŁ (ul. Skorupki 10/12, budynek  B3, pok. 103).

Data dodania:2019-01-23
Kampus PŁ