Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Konkurs Inżynierski EBECKonkurs Inżynierski EBEC (European BEST Engineering Competition) to międzynarodowe wydarzenie odbywające się w 6 miastach w Polsce i ponad 30 krajach w całej Europie, w tym w Politechnice Łódzkiej. Jest skierowany tylko do studentów uczelni technicznych.

 

 

Głównym celem projektu jest umożliwienie studentom kierunków inżynierskich sprawdzenia swojej wiedzy teoretycznej, zdobytej podczas studiów poprzez rozwiązywanie praktycznych problemów z różnych dziedzin nauki oraz nowych technologii.

 

 

Konkurs ma na celu aktywizację studentów na politechnikach oraz pokazanie, że wiedza zdobyta na uczelni znajduje praktyczne zastosowanie. Dodatkowo, daje studentom możliwość reprezentowania Politechniki Łódzkiej na arenie ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

 

 

Rejestracja na konkurs jest prowadzona do 26 marca. Pierwszym etapem jest test eliminacyjny, który odbędzie się już 28 marca w budynku IFE, a następnie 11 kwietnia odbędzie się finał Lokalny w Sukcesji. Więcej informacji o konkursie oraz rejestracja na stronie projektu ebec.pl.


Data dodania:2017-03-13
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Logo Stowarzyszenia BEST

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE