Komunikat ws. ograniczenia bezpośredniego kontaktu interesantów z Sekcją Dyplomów

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2 informujemy, że od 18.03. do 14.04 br. Wprowadza się dodatkowe ograniczenie bezpośredniego kontaktu interesantów z Sekcją Dyplomów.

Sprawy wymagające pilnego i uzasadnionego odbioru dyplomu obsługiwane będą we wtorki w godzinach 15:00 do 17:00 oraz w piątki w godzinach 9:00 do 11:00.

Istnieje możliwość uzyskania potwierdzenia otrzymanego wykształcenia i uzyskania informacji na temat dyplomu dla absolwenta drogą e-mailową (wpisany zostanie uzyskany tytuł, kierunek i data uzyskania). Należy wysłać email do Sekcji Dyplomów z prośbą o uzyskanie tych informacji podając swoje dane, nr albumu i wydział.

Takiej weryfikacji możemy również dokonać dla pracodawcy lub innej instytucji po wypełnieniu oświadczenia o wyrażeniu zgody przez absolwenta. Pracodawca lub instytucja wysyła prośbę o weryfikację wykształcenia drogą elektroniczną na adres: aleksandra.gajda@p.lodz.pl

W zaistniałej sytuacji nie ma konieczności odbierania dyplomów po 30 dniach, dyplomy w Sekcji Dyplomów będą wydawane w późniejszych terminach, nie są archiwizowane i będą dostępne do odbioru.

W pozostałych sprawach dotyczących Sekcji Dyplomów prosimy o korzystanie z drogi elektronicznej lub telefonicznej.

prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik

Prorektor ds. Kształcenia PŁ