komunikat JM Rektora PŁ dotyczący otwarcia Parku Klepacza

Od poniedziałku 27 kwietnia część parkowa kampusu B będzie dostępna dla spacerowiczów. Komunikat w tej sprawie wydał rektor Politechniki Łódzkiej prof. Sławomir Wiak.

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Łodzi, szczególnie zamieszkujących w okolicach kampusów Politechniki Łódzkiej, postanowiliśmy udostępnić dla celów rekreacyjnych część naszego kampusu B, w której znajduje się Park Klepacza. Ponieważ park ten jest integralną częścią obszaru zabudowanego kampusu, uprzejmie prosimy korzystających z parku, aby nie przemieszczali się w kierunku strefy budynków zlokalizowanych na południe od parku.

Park Klepacza zostanie udostępniony dla odwiedzających codziennie w godzinach 10-18, począwszy od poniedziałku 27 kwietnia 2020 roku. Do Parku będzie można wejść poprzez dwie furtki: z rogu ulic Skorupki / Wólczańskiej oraz od strony Al. Politechniki przy kładce.

Prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak

Rektor Politechniki Łódzkiej

Ogłoszenia w tej sprawie zostały umieszczone na ogrodzeniu parku.

Data dodania:2020-04-23
Ewa Chojnacka