Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Komunikaty

A+ / A-


Komunikaty dla Członków Klubu Seniora Politechniki Łódzkiej:

 

 

Zapraszamy w 2017 r. na czwartkowe spotkania w Klubie (zgodnie z harmonogramem spotkań) oraz udziale w wycieczkach, wyjściach do teatrów i kin.

 

 

Terminy spotkań klubowych - czwartki o godzinie 16.00.

 

Najbliższe spotkania:

22 czerwca - spotkanie klubowe, ostatnie przed wakacjami, koncert pt. „Piosenki miłosne dawne i nowe” w wykonaniu dwóch duetów: 

Katarzyna Pisarek  - sopran i Kamil Klimek  - fortepian,

Magdalena Szymańska - sopran i Piotr Wieczorek  - gitara.

Po koncercie kol. Adam Kopcik przedstawi zdjęcia z turnusu w Jastrzębiej Górze – uczestnicy będą mogli wybrać je dla siebie i po wykonaniu kopii odebrać z sekretariatu Klubu Seniora.

 

Wycieczki:

 

  • 12 – 14 września 2017 r. (wtorek – środa - czwartek). Trzydniowa wycieczka na trasie: Łódź – Zielona Góra – Nowa Sól – Bytom Odrzański – Rydzyna – Gostyń – Łódź. Wycieczka dofinansowana z funduszu socjalnego PŁ. Zapisy (do wyczerpania miejsc) wraz z opłatą przyjmowane będą 26 czerwca 2017 r. od godz. 9.00 w sekretariacie Klubu Seniora PŁ (w celu złożenia oświadczenia o dochodach, potrzebny PIT za 2016 r.).

 

  • 3 października 2017 r. (wtorek). Jednodniowa wycieczka na trasie: Łódź – Poznań – Łódź.

Wycieczka dofinansowana z funduszu socjalnego PŁ. Zapisy (do wyczerpania miejsc) wraz z opłatą przyjmowane będą 4 września 2017 r. od godz. 9.00 w sekretariacie Klubu Seniora PŁ (w celu złożenia oświadczenia o dochodach, potrzebny PIT za 2016 r.). Rezygnacja z wycieczki dofinansowywanej jest możliwa, ale konieczne jest wówczas złożenie pisma wyjaśniającego powód rezygnacji.

 

Wszystkie spotkania, jak zwykle w gmachu Chemii Ogólnej, w Sali Konferencyjnej Rady Wydziału na I piętrze.


Data dodania:2016-04-13
Data aktualizacji2017-06-20

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
Zapoznaj się z ulotką Klubu Seniora180.94 KB

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE