75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

KomunikatyKomunikaty dla Członków Klubu Seniora Politechniki Łódzkiej:

Informacja Zarządu KS PŁ na II półrocze 2019 r.

 

Drodzy Państwo!

Terminy spotkań klubowych:

12.12.2019 r.,

- godz. 14:30 – Zebranie Zarządu Klubu Seniora. Podsumowanie mijającego 2019 roku i propozycje planu pracy na następny 2020 rok.

- godz. 16:00 uroczyste spotkanie  z okazji Świąt Bożego Narodzenia - "Wieczór kolędowy". Wystąpi Chór Stowarzyszenia Śpiewaczego im. St. Moniuszki w Łodzi wykonają znane i mniej znane kolędy ( „Wśród nocnej ciszy”, „W żłobie leży”, „Przybywajcie aniołowie”, „Lulajże Jezuniu”, „Zaśpiewam Jezuskowi”, „Gdy śliczna Panna”, „Oj wydyt Boh”, „Święta Panienka”, „Kolęda polska”, „A wczoraj z wieczora”,, „Fulorki”, „Jam jest dudka”. Po koncercie wspólne świewanie.

 

Zaplanowano spotkanie integracyjne w Ośrodku Wypoczynkowym PŁ w Konopnicy (Andrzejki) w terminie 29.11-30.11.2019 r. (26 miejsc). UWAGA: spotkanie w Konopnicy nie odbyło się z powodu remontu Ośrodka.

Szczegółowe informacje dotyczące tych imprez będą podawane na naszych spotkaniach oraz na stronie internetowej klubu, a zapisy będą przyjmowane w sekretariacie Klubu.

 

Wielu z naszych członków ze względu na sytuację materialną i różne przypadki losowe ubiega się o zapomogi przyznawane przez Politechnikę Łódzką. W związku z tym przypominam, że zapomogi są przyznawane w dowolnym momencie roku kalendarzowego, ale nie częściej niż raz w roku.

 

Podanie o zapomogę kierujemy do kanclerza Politechniki Łódzkiej.

Podanie powinno być uprzednio potwierdzone w Dziale Osobowym PŁ, że osoba ubiegająca się o zapomogę jest emerytem PŁ i przez Klub Seniora, że osoba ta jest członkiem Klubu Seniora.

 

Załączniki niezbędnie do składanego podania to:

1. odcinek emerytury lub kopia decyzji ZUS o wysokości emerytury,

2. numer konta (jeżeli emeryt posiada konto w banku),

3. zaświadczenia lekarskie o stanie zdrowia,

4. faktury imienne za leki itp.

5. rachunki za komorne, światło, gaz, telefon,

Jeżeli osoba ubiegająca się o zapomogę nie składa dokumentów osobiście, musi udostępnić do wglądu swój dowód osobisty.

 

Przypominam Państwu, również, że członkowie i sympatycy, którzy nie zapłacili składek członkowskich bądź ci, którzy zapłacili część składki muszą je wpłacić do 30 września br.

Gdybyście Państwo mieli jakiekolwiek wątpliwości to dodatkowe informacje i wyjaśnienia uzyskają Państwo w sekretariacie Klubu w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godz. 8.30–14.30 (nr tel. (42)6312872) oraz w czwartki na spotkaniach klubowych.

 

Przypominam o możliwości komunikowania się z Klubem poprzez pocztę internetową: adres e-mail: klubseniora@adm.p.lodz.pl.

 

Wszystkim naszym członkom i sympatykom życzę zdrowia, dużo ciepłych i spokojnych dni. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia na naszych spotkaniach oraz imprezach organizowanych przez Klub Seniora.

Przewodniczący Klubu Seniora

Politechniki Łódzkiej

Dr inż. Witold Staszewski

 

Wszystkie spotkania, jak zwykle w gmachu Chemii Ogólnej, w Sali Konferencyjnej Rady Wydziału na I piętrze.


Data dodania:2016-04-13
Data aktualizacji2019-12-09

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
Zapoznaj się z ulotką Klubu Seniora180.94 KB

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE