75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Kandydaci z PŁ do tytułu Osobowość RokuPo raz kolejny został ogłoszony Plebiscyt na Osobowość Roku. W kategorii Nauka z Politechniki Łódzkiej jest nominowanych pięć osób i jedna w kategorii Biznes.

 

Grafika - Plebiscyt Osobowość Roku 2019 - DŁ

 

Do Plebiscytu Osobowość Roku 2019 roku zostali nominowani:  prof. Katarzyna Grabowska - dziekan Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, prof. Piotr Kula z Wydziału Mechanicznego, dr inż. Ewa Korzeniewska z Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Piotr Krawiranda student PŁ, członek z Solar Team Lodz oraz Tomasz P. Kozera - dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego PŁ.

 

W kategorii Biznes jest nominowany dr inż. Robert Adamski pełnomocnik ds. transferu technologii na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska oraz prezes zarządu start up'u AKRIMTECH, utworzonego na PŁ.

 

W Plebiscycie, który w województwie łódzkim prowadzą wspólnie "Dziennik Łódzki" i Ekspress Ilustrowany" tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców regionu. Głosować można poprzez smsy do 26 lutego.


Data dodania:2020-01-21
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Grafika - Plebiscyt Osobowość Roku 2019

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE