To już 15. Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki

Festiwal odbędzie się w tym roku w dniach 20-27 kwietnia  pod hasłem  "Od Łodzi przemysłowej do akademickiej".  Dniem imprez organizowanych przez naszą uczelnię będzie jak co roku czwartek – tym razem 23 kwietnia.  Tegoroczna oferta festiwalowa obejmuje 78 wykładów i 21 imprez towarzyszących odbywających się w kampusie Politechniki  Łódzkiej oraz 14 podczas Pikniku Naukowego w Manufakturze.

Podobnie jak w minionych latach przygotowane zostały wykłady i prezentacje, zarówno z obszaru techniki i technologii jak również matematyki, fizyki, chemii oraz medycyny. Wszystkie prezentacje będą się odbywały w budynku Centrum Kształcenia Międzynarodowego przy ulicy Żwirki 36. Zapraszamy już od godziny 9.30.

Szczegółowy program imprez.

Data dodania:2015-03-12