Joanna Sztobryn-Giercuszkiewicz członkiem Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich w kadencji 2020-2024

Politechnika Łódzka jako uczelnia przyjazna dla osób niepełnosprawnych wyróżniona. Dr Joanna Sztobryn-Giercuszkiewicz, pełnomocnik rektora ds. osób niepełnosprawnych oraz kierownik Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Łódzkiej została wybrana członkiem Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich w kadencji 2020-2024.
Joanna Sztobryn-Giercuszkiewicz jest psychologiem, doktorem nauk społecznych, ekspertem w zakresie dostępności instytucjonalnej i projektowania uniwersalnego w edukacji. Od 12 lat jako kierownik Biura ds. Osób Niepełnosprawnych PŁ pomaga studentom naszej uczelni znajdującym się w trudnych sytuacjach zdrowotnych i życiowych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Post na Fecebook'u

Życie Uczelni