Jednorazowe stypendia naukowe dla studentów PŁ

A+ / A-

Fundacja Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na stypendia naukowe, które mają charakter jednorazowej wypłaty w wysokości 5 000 zł, dla szczególnie uzdolnionych studentów Politechniki Łódzkiej.

Zgodnie z regulaminem Konkursu, do składania wniosków o przyznanie stypendium uprawnieni są dziekani lub prodziekani wszystkich Wydziałów PŁ. Dokumenty należy składać w siedzibie Fundacji (ul. Żeromskiego 116) lub za pośrednictwem dziekanatów, w okresie od 30 października do 28 listopada br.

Wszelkie pytania dotyczące Konkursu należy kierować na adres: fundacja@info.p.lodz.pl. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Fundacji Politechniki Łódzkiej.

Data dodania:2017-10-23
W ub. roku minister Gowin wręczył nagrody najlepszym studentom PŁ. Fot. Archiwum PŁ.