Iron Warriors na Moto Weteran Bazar

Zespół Iron Warriors weźmie udział od godz. 9:00 do 20:00 w Moto Weteran Bazar czyli największej giełdzie motoryzacyjnej w Polsce.

- Będziemy pokazywać wszystkie technologie, które wykorzystujemy do budowy najoszczedniejszego bolidu w Polsce. Opowiemy zwiedzającym jak udało nam się pobić rekord Polski i przejechać 837 km na 1 litrze paliwa – zapowiadają studenci.

Studenci ruszyli też ze zbiórką na portalu Polak Potrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/eco-arrow-30-najbardziej-ekonomiczny-pojazd-w-polsce

- Potrzebujemy wsparcia – zachęcają konstruktorzy nowo powstającego Eco Arrow 3.0. - Fundusze, o które się staramy wydamy na wykonanie szyb z poliwęglanu, części układu kierowniczego, elementów mocujących części napędowe do karoserii samonośnej oraz zakup opon, które są dyktowane przez organizatorów zawodów.

Data dodania:2017-06-23
Ewa Chojnacka