Inżynier budynku na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: inżynier budynku.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: inżynier budynku
DATA OGŁOSZENIA: 28.09.2018
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 15.10.2018
LINK DO STRONY: http://wipos.p.lodz.pl/

Opis stanowiska:

• bieżąca kontrola i sprawdzanie stanu technicznego budynków i instalacji budynkowych oraz infrastruktury technicznej budynków Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ,
  • terminowe przeprowadzanie i zlecanie okresowych przeglądów budowlanych, elektrycznych, gazowych, kominiarskich, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych itp.),
  • prowadzenie książek obiektów budowlanych i rejestrów dokumentacji dotyczącej przeglądów,
  • lokalizowanie i usuwanie awarii w budynkach Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ,
  • sporządzanie wniosków o fundusze na remonty i modernizacje budynków Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ,
  • przygotowywanie dokumentacji remontów i wniosków do urzędów,
  • nadzór nad przebiegiem prac remontowych i budowlanych prowadzonych w budynkach Wydziału,
  • współpraca ze służbami PŁ w zakresie spraw technicznych,
  • inne czynności związane z budynkami i ich wyposażeniem.

Wymagania wobec kandydata:

• wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość zagadnień instalacji budynkowych oraz infrastruktury technicznej budynków,
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej,
  • umiejętność posługiwania się komputerem,
  • umiejętność wieloaspektowej analizy problemu i inicjatywy w proponowaniu rozwiązań,
  • sumienność, dokładność i pracowitość,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• dyspozycyjność,
  • silna motywacja do wykonywania zadań,
  • chęć rozwoju i uczenia się,
  • posiadanie certyfikatów branżowych w zakresie budownictwa lub instalacji.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15.10.2018 r. w sekretariacie Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 213 budynek B4, parter lub na adres e-mail: wipos@info.p.lodz.pl Zaineresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), Dz.U.UE.L.2016.119.1).

Planowany termin zatrudnienia: 01.11.2018 r.

Data dodania:2018-09-28
Filip Podgórski