Inżynier budynku na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: inżynier budynku.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: inżynier budynku
DATA OGŁOSZENIA: 05.09.2017
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 15.09.2017
LINK DO STRONY: http://wipos.p.lodz.pl/

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień instalacji budynkowych oraz infrastruktury technicznej budynków
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • Umiejętność posługiwania się komputerem
  • Umiejętność wieloaspektowej analizy problemu i inicjatywy w proponowaniu rozwiązań
  • Sumienność, dokładność i pracowitość
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

• Dyspozycyjność
  • Silna motywacja do wykonywania zadań
  • Chęć rozwoju i uczenia się
  • Posiadanie certyfikatów branżowych w zakresie budownictwa lub instalacji

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15.09.2017 r. w sekretariacie Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 213 budynek B4, parter lub na adres e-mail: wipos@info.p.lodz.pl. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 nr 133 poz.883)”.

Planowany termin zatrudnienia: 01.10.2017

Data dodania:2017-09-04