Innowacja technologiczna w systemie oczyszczania ścieków

Politechnika Łódzka i Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi rozpoczynają współpracę dotyczącą opracowania systemu monitoringu, wczesnego ostrzegania i zrównoważonego zarządzania dla oczyszczalni ścieków.

Projekt o wartości niemal trzech milionów złotych finansowany jest z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 i został przyznany w konkursie na Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze.

Zapraszamy we wtorek 19 czerwca na briefing towarzyszący inauguracyjnemu spotkaniu realizatorów projektu.

Naukowcy z Politechniki Łódzkiej przedstawią cele projektu, a przedstawiciele GOŚ w Łodzi omówią jego znaczenie dla zminimalizowania emisji zanieczyszczeń do środowiska wodnego z obszaru zurbanizowanego

Data: wtorek, 19 czerwca 2018 roku, godz. 10:00

Miejsce: sala konferencyjna Wydziału BAIŚ (pok. 107), al. Politechniki 10

Data dodania:2018-06-18