Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Informatyka na PŁ z Certyfikatem Doskonałości KształceniaPolska Komisja Akredytacyjna (PKA) pozytywnie oceniła kierunek informatyka prowadzony na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki (WEEIA) PŁ. Ponadto Prezydium PKA postanowiło przyznać kierunkowi Certyfikat Doskonałości Kształcenia w kategorii Partner dla rozwoju.

 

Budynek Wydziału EEIA. Foto. Jacek SzabelaPrzyznany Certyfikat to odpowiednik oceny wyróżniającej w poprzednich akredytacjach. To pierwszy kierunek na WEEIA z wyróżnieniem.

 

- Ta niezwykle wysoka ocena to efekt nie tylko wysiłku i dbałości o jakość kształcenia osób związanych z kierunkiem informatyka, ale również konsekwencja dobrego funkcjonowania całego Wydziału - mówi dr hab. inż. Jacek Kucharski, prof. PŁ, dziekan WEEIA. - Pragnę podkreślić, że ubiegłoroczna akredytacja była pierwszą w PŁ, przeprowadzoną zdalnie - i mimo nietypowego charakteru - przebiegła bez zarzutu, w bardzo dobrej atmosferze i niezwykle sprawnej organizacji.


Ocena pozytywna dla kierunku informatyka została przyznana na poziomie pierwszego i drugiego stopnia kształcenia o profilu ogólnoakademickim, na pięć lat. Następna odbędzie się w roku 2026/2027.


Data dodania:2021-02-05
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Budynek Wydziału EEIA. Foto. Jacek Szabela

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE