Informacja ws. zmiany obowiązującego terminu składania wniosków o stypendium rektora dla studentów

Informacja nr 3 prorektora ds. studenckich Politechniki Łódzkiej z 16 marca 2020 r. w sprawie zmiany obowiązującego terminu składania wniosków o stypendium rektora dla studentów

W związku z decyzją o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w Politechnice Łódzkiej i zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego zalecających ograniczenie do niezbędnego minimum bezpośrednich kontaktów pomiędzy osobami wprowadzam zmianę w terminarzu składania wniosków o stypendium rektora dla studentów.

1. Studenci 1-wszego semestru studiów II stopnia, przyjęci na studia od semestru letniego r.ak.2019/20, ubiegający się o stypendium rektora składają odpowiednie wnioski w okresie 14.03 -24.04.2020 r. wyłącznie poprzez:
  • przesłanie czytelnych skanów lub zdjęć oryginału wydrukowanego wypełnionego i podpisanego wniosku oraz skanów wszystkich wymaganych dokumentów (zaświadczeń, oświadczeń itp.) stanowiących załączniki do wiadomości e-mailowej wysyłanej z indywidualnego konta w systemie poczty elektronicznej PŁ i kierowanej na adres res@adm.p.lodz.pl

a następnie:

• niezwłoczne przesłanie za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłki zawierającej oryginały ww. dokumentów kierowanej na adres: Sekcja Obsługi Świadczeń PŁ, ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź.

dr hab. inż. Witold Pawłowski, prof. PŁ

Prorektor ds. studenckich PŁ