Informacja ws. terminów wnoszenia opłat za studia na studiach niestacjonarnych i opłat związanych z powtarzaniem określonych zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w okresie zawieszenia zajęć w uczelni wywołanego zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2

Informacja nr 4 Prorektora ds. studenckich Politechniki Łódzkiej z 18 marca 2020 r. w sprawie terminów wnoszenia opłat za studia na studiach niestacjonarnych i opłat związanych z powtarzaniem określonych zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w okresie zawieszenia zajęć w uczelni wywołanego zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2.

1. Informuję, że w związku z decyzją JM Rektora Politechniki Łódzkiej o możliwości kontynuacji procesu kształcenia w semestrze letnim 2019/20 przez realizację zajęć w trybie zdalnym w okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych w obiektach PŁ zasady wnoszenia opłat za studia na studiach niestacjonarnych i opłat związanych z powtarzaniem określonych zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych nie ulegają zmianom.
  2. Informuję, że ustalone wysokości opłat za studia na studiach niestacjonarnych i opłat związanych z powtarzaniem określonych zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pozostają obowiązujące.
  3. Wprowadzam poniższe zmiany w obowiązywaniu terminów wnoszenia opłat za studia na studiach niestacjonarnych i opłat związanych z powtarzaniem określonych zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych:

a. obowiązujące terminy wnoszenia opłat za studia za semestr letni na studiach niestacjonarnych roku 2019/20 zostają przesunięte o 45 dni kalendarzowych,

b. obowiązujące terminy wnoszenia opłat związanych z powtarzaniem w semestrze letnim roku ak. 2019/20 określonych zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych zostają przesunięte o 45 dni kalendarzowych,

c. terminy wnoszenia opłat za studia i za powtarzanie zajęć, które zostały zrealizowane przed semestrem letnim 2019/20 i zasady naliczania odsetek za zwłokę pozostają obowiązujące.

Zmiany wymienione w punktach a., b. i c. obowiązują do odwołania.

dr hab. inż. Witold Pawłowski, prof. PŁ

Prorektor ds. studenckich PŁ