Indywidualne konsultacje i coaching dla pracowników PŁ

Biuro Karier zaprasza pracowników PŁ na indywidualne konsultacje i sesje coachingowe.

Grafika promująca coaching dla pracowników PŁ

Okoliczności, w jakich obecnie funkcjonujemy mogą być doskonałą okazją do pracy nad własnymi celami zawodowymi i osobistymi, które wcześniej były odkładane z powodu braku czasu.

- Pracownicy Politechniki Łódzkiej mają możliwość uczestniczenia w zdalnych sesjach coachingowych, które pomogą te cele określić i osiągnąć. Zakres sesji jest w dużej mierze nieograniczony. Każdy ma swoje indywidualne trudności czy ograniczenia, które na dany moment blokują osiąganie celów i niezależnie, czy mają swoje źródło w sprawach osobistych czy zawodowych, mogą wpływać na efektywność w pracy - wyjaśnia Alicja Rasmus z Biura Karier, coach, trenerka i psycholog z wieloletnim doświadczeniem.

Kolejną propozycją są krótsze konsultacje, które mogą być pomocne w konkretnej sytuacji, w jakiej pracownik się znalazł i potrzebuje wsparcia.

- Może to dotyczyć pracy, relacji ze współpracownikami czy przełożonymi, zarządzania zespołem, czy stresu i zarządzania emocjami, które w obecnych okolicznościach mają ogromny wpływ na pracowników i w sposób naturalny przekładają się na ich pracę - dodaje Alicja Rasmus i zachęca do indywidualnych zadlnych konsultacji i zapisów: alicja.rasmus@biurokarier.p.lodz.pl

Data dodania:2020-04-30
Małgorzata Trocha